BHA Blackhead Power Liquid - COSRX [Recenze]

17:45 | 18.05.2019 AngryDaeguni 1
Jeden z výrobků přední korejské kosmetické značky v boji proti akné, černým tečkám, nadměrné produkci mazu a dalším peripetiím kůže (typicky) v mladistvém věku. Jaký dojem na mě udělal, se dozvíte v následujícím článku.
BHA Blackhead Power Liquid od COSRX
BHA Blackhead Power Liquid od COSRX FOTO: rivi.vn

Popis produktu: 

 
Značka: COSRX
Název produktu: BHA Blackhead Power Liquid
Balení: 100 ml
Varianty: jen jedna
Dostupnost u nás: tento produkt u nás bohužel není dostupný, dobrou cenu mají např. na yesstyle.com nebo stylekorean.com
 

Popis účinků:


Produkt bez parfemace s vysokým obsahem betain salicylátu odstraňuje nadbytečný maz, odumřelé kožní buňky, černé tečky, a dává tak pleti jasnější, zdravější vzhled.

 

Návod na použití: 


Naneste přiměřené množství produktu na vatový tampónek a naneste na obličej směrem od středu vně.

 


Osobní zkušenosti: 

 
Produkt jsem si pořídila po pročtení mnoha pozitivních recenzí. Hodně slečen potvrzuje projasnění pleti, zmenšení pórů, úbytek teček. Balení produktu je skvělé, oceňuji pumpičku. Nanáší se na pleť hladce, opravdu je bez parfemace, rychle zasychá a nevysušuje. Co se týče oněch zmíněných účinků, nejsem si jimi zrovna jistá. Opravdu to vypadá, že se mi trošku zmenšily póry, ale že by efekt na černé tečky a projasnění pleti byl nějaký markantní, to nemohu říci. Stručně řečeno: produkt není k zahození, může u vás fungovat lépe než u mne.
 
FOTO: AngryDaeguni / AsianStar.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9