Redaktoři doporučují: Nejšílenější účes hvězd

15:00 | 30.04.2019 abhorsenka 1
Co nejšílenějšího objevili naši redaktoři na hlavách asijských hvězd? Ať už jde o účes civilní nebo jako součást kostýmu, podívejte se s námi. 
G-Dragon
G-Dragon FOTO: Youtube screen

abhorsenka: 

Jang Hyunseung je bývalým členem skupiny BEAST (nyní Highlight) a během svojí kariéry vyzkoušel opravdu mnoho  účesů. Tím bezpečně nejšílenějším je ovšem blonďatý beránek, který se mu usadil na hlavě v roce 2014 při společném vystoupení se Zicem. Když vidím jeho účes, musím obdivovat pachatele, který nejspíš hledal inspiraci u bájné medúzy, protože vytvořit něco takového z rovných vlasů jistě nebylo jednoduché. Eunka:

Musím říci, že účesy členů EXO na foto upoutávky pro album EX′ACT byly tak šílené, že jsem musela uvažovat nad tím, kolik soju asi stylistky vypily, nicméně nejhůř to dle mého názoru odskákal Kai. Příšerná blond brokolice mu vůbec nešla ke karamelové pleti a všechny ty kudrny připomínaly trvalou ondulaci, která se nosila v naší zemi v době komunismu a byla populární zejména u žen nad čtyřicet a více let.

Vikky:

G-Dragon, líder skupiny BigBang, v ére Fanstastic Baby. Ja neviem, či už bol ten účes červený, blond alebo tyrkysový, vždy podľa mňa vyzeral divne a šialene.


Sungjin, líder kapely Day6, v Remember Us ére. Nedokážem si pomôcť, ale podľa mňa s tým účesom vyzerá ako kiwi s vyholenými pruhmi.

choi1taehee:

SHINee Key se svým květákem, který měl při Married To The Music éře. Netuším, co by tyto vlasy mohly mít společeného s konceptem, ačkoli celý klip k Married To The Music byl pěkně šílený. Pro mě osobně to vypadá, jako kdyby Key strčil prst do zásuvky a dostal elektrický šok.
 

Tajta:

Jo Bin z dua Norazo. Jeho účesy nepodléhají módním trendům jako u jeho mladších kolegů, ale mívají většinou hlubší význam, případně doplňují vystoupení s konkrétní písní. Zároveň také můžeme s jistotou říci, že neslouží k tomu, aby v nich zpěvák vypadal co nejpřitažlivěji. Stejnou jistotu pak máme v tom, že kdo je jednou uvidí, do smrti na ně nezapomene. Je těžké vybrat jen jeden. Tak tady máte jeho speciální účes k vystoupení s písní Cider. Druhý účes je pak z kampaně korejského Ministerstva pro životní prostředí, která má za úkol upozorňovat na změny klimatu. Jo Bin je na fotce s kolegou Won Heumem. A všechny účesy si mimochodem Jo Bin vymýšlí a vyrábí sám!

 

AngryDaeguni:

Kštice rapera Raviho ze skupiny VIXX se během jeho kariéry objevila snad se všech barvách. Fanoušci protáčeli panenky hned několikrát a nejvíce asi šokovala zářivě oranžová úprava v období propagace On and On
 

V rámci šílených účesů není pozadu ani Taeyang, člen skupiny BigBang. Fanoušky jednoznačně položil na lopatky účes, který popisovali jako Mickey Mouse nebo kimbap. 

Co se týče jedné z legendárních skupin TVXQ, i jejich kadeřnice šláply vedle. Jejich účesy, které jako by z oka vypadly těm u japonských visual kei umělců, způsobily v roce 2004 poprask. 

   

FOTO: onehallyu.com, smtown.com, allkpop.com, soompi.com, kpopmap.com, bigbangworldwide.blogspot.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,1%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9