Pullip panenky slaví 10. výročí

18:00 | 15.03.2013 Piyoko-chan 15
Parco Museum v japonské Shibuya uspořádalo Pullip výstavu ku příležitosti oslav 10. výročí těchto krásných panenek. 
Pullip panenka
Pullip panenka FOTO: rokkyuu.com
Pullip panenky jsou známy pro jejich velkou hlavou, velké oči a nekonečné množství variací. Výstava s názvem "We ♥ Pullip - 10th Anniversary Party" se konala ve dnech 22. února - 11. března a byly zde k vidění desítky těchto krásných panenek.

Návštěvníci mohli vidět jak starší, tak i nadcházející panenky, které budou teprve uvedeny do prodeje. Rovněž proběhla i speciální aukce těchto panenek, z niž všechen výdělek bude věnován na obnovu postižených oblastí, které v roce 2011 zasáhlo zemětřesení a následné tsunami.První, co při vstupu návštěvníci mohli vidět, byla historie Pullip. Aby bylo poukázáno na to, jak se panenky během let vyvíjely, byly seřazeny podle roku vydání. Nechyběly zde ani vzácné kopie prvních panenek jako bunny girl či gothic lolita. Stejně jako Barbie nebo Licca, má i Pullip vlastní charakter a znaky. 

Říká se, že panenky jsou jen pro malé holky, ale určitě mi naše čtenářky dají za pravdu, že si tu každá najde minimálně jednu panenku, kterou by si nejradši odnesla domů. Podívejte se na několik níže uvedených fotografií z výstavy a podělte se s námi, která z panenek se vám líbí nejvíce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ZDROJ: rokkyuu.com
FOTO: directjapan.wordpress.com, rokkyuu.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9