Mobilní hry, které vám pomohou přežít začátek školního roku

16:00 | 29.08.2019 BoraBene 0
To, že končí léto, neznamená, že končí zábava! Stáhněte si nejzábavnější mobilní hry s tematikou k-popu.
BTS WORLD
BTS WORLD FOTO: btsw.netmarble.com

StarPOP

Android, iOS, web

StarPOP s podnázvem Stars in my palms (Hvězdy v mé dlani) sice necvičí postřeh ani znalosti, ale zabaví, když čekáte na vlak nebo třeba na comeback vaší oblíbené skupiny. Při registraci si zvolíte idola, o jehož přízeň budete usilovat. Můžete mu vybrat oblečení, zajít s ním do parku nebo na zmrzlinu, uvařit mu něco dobrého... Nebo mu sehnat práci, třeba hlavní roli ve filmu, a cvičit ho v hudební teorii. V aplikaci si zatím můžete vybrat z chlapeckých skupin společností SM Entertainment (TVXQ, Super Junior, SHINee, EXO, NCT), FNC Entertainment (prozatím CNBLUE, N.Flying, SF9), Cube Entertainment (PENTAGON a sólista Yoo Seon Ho) a skupin B.A.P a BIGFLO a dívčích skupin Red Velvet a EXID. Vývojáři ale slibují, že přibudou další.


 

SuperStar

SuperStar SMTOWN – Android, iOS
SuperStar JYPNation – Androd, iOS
SuperStar BTS – Android, iOS
SuperStar Pledis – Android, iOS

SuperStar SMTOWN, SuperStar JYPNation, SuperStar BTS a nejmladší SuperStar Pledis jsou rytmické hry, při nichž vám do sluchátek hrají vaši oblíbení interpreti ze společností SM, JYP, BigHit a Pledis. Na obrazovce se objevují kolečka, která se snažíte ve správném rytmu trefit. Součástí hry je i sbírání kartiček jednotlivých umělců, které vám pomohou v získávání bodů a tím pádem i v postupu v žebříčku hráčů. Nové písničky přibývají každý týden a často se konají i různé "eventy", kdy máte šanci získat karetní balíčky bez použití herní měny. Tyto aplikace u nás nejsou dostupné ke stažení, ale můžete použít třeba APKpure nebo uptodown.


 

BeatEVO YG

Android, iOS

Rytmická hra BeatEVO YG se od čtveřice SuperStar liší hlavně vzhledově: rytmická kolečka se nepohybují rovně, ale po kruhu. Druhým výrazným rozdílem je, že si písničky odemykáte postupně, jak postupujete v levelech. Jinak je ale princip stejný: hrajete a sbíráte kartičky svých oblíbených umělců z YG Entertainment, které pak vylepšujete, abyste se umístili v žebříčku.


 

PUZZLE STAR BT21

Android, iOS

Partičku BT21, maskoty, které navrhli BTS, nejspíš není třeba představovat. Jejich unikátní design si můžete koupit na všem možném, od školních potřeb a oblečení až po příslušenství na mobil. Poté, co si s nimi ozdobíte mobil, si můžete stáhnout hru PUZZLE STAR BT21.


 

MY STAR GARDEN

Android, iOS

Věděli jste, že v každém vesmírném krystalu odpočívá tajemná postavička? Alespoň tomu tak je v My Star Garden. V této oddechové hře "pěstujete" své oblíbené interprety z EXO, NCT a TVXQ. Při čekání na to, až se z květináče vyloupne váš oblíbenec, můžete uspořádat koncert, upravit dorm nebo si přečíst příběh.


 

To the Edge of the Sky

Android, web
 
Vizuální novela, kterou vytvořilo duo Aeon Dream Studios, vás zaujmou svou akční a science fiction atmosférou. Jedná se o fanouškovskou tvorbu, společnost Aeon Dream Studios vedou fanynky BTS. Od počátku se snažily, aby se podporou fanoušků na sociálních sítích dostala hra až ke společnosti BigHit Entertainment a měla tak šanci stát se oficiální hrou. Doteď se vedou vleklé spory a Aeon Dream Studios bylo nuceno změnit design.
 

BTS WORLD

Android, iOS, web
 
V příběhové hře BTS WORLD, která vyšla teprve v červnu tohoto roku, zavítáte na cestu v čase, stanete se manažerem "rookie" skupiny BTS a pomůžete jim stát se světovými hvězdami, jak je známe dnes. Více informací o této hře a také hudbě, která ji doprovází, jsme si pro vás připravili v tomto článku.
 

TWICE GO! GO! Fightin’!

Android, iOS
 
Klasická hra "spojuj tři" obohacena o příběh a hlavně o roztomilé členky TWICE, to je TWICE GO! GO! Fightin’!. Příběh si bohužel neužijete, pokud tedy neumíte japonsky, ale pokud vás baví spojování a máte rádi TWICE, hra se dá hrát i bez porozumění.


 
A jakou hru hrajete vy? Zapomněli jsme snad na vaši oblíbenou? O své dojmy, názory, ale třeba i herní tipy a rady se s námi podělte do komentářů.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9