Představení finalistů českého K-POP Contestu - L.J.

19:00 | 11.07.2018 Nana 0
Jako další finalistku K-Pop Contestu 2018 vám představujeme už dobře známou rapperku a vítězku Contestu v roce 2016, L.J.
L.J.
L.J. FOTO: czechhallyuwave.com
V pořadí další soutěžící, kterou vám představíme, je 23letá Lucie Jindrová, lépe známá pod přezdívkou L.J. Je to první sólistka a zároveň první soutěžící v kategorii zpěv, v tomto případě rap

O mně:


Jako sólistka působím od roku 2016, avšak rapu se věnuji už 6 let. V roce 2016 jsem vyhrála první místo v kategorii zpěv, ale do finále v Koreji jsem se již neprobojovala, a proto letos po čtvrté a naposledy zkouším své štěstí znovu. Před třemi lety u mě nastal zlom věnovat se své dovednosti sama, probojovat si tu cestu po svém, a proto jsem od té doby začala působit sólo. Cítím se tak nejvíce sebejistá. Má přezdívka vznikla rychle a úplně jednoduše, jedná se o iniciály mého jména a příjmení, nic složitého

Předkolo jsem si příliš neužila kvůli nedostatku času o zkouškovém, bylo to takové „přišla, řekla, odešla“. Naštěstí červen se již nesl v harmonii, a tak jsem se při informaci o postupu nakopla výbornou whisky a šla zaslouženě spát do svého hebkého saténového povlečení.

Na finále jsem letos motivována patrně nejvíc ze všech Contestů, protože zaprvé chci být lepší, než loni (je to taková soutěž sama se sebou), a také, že letos se soutěže účastním naposledy, takže chci, aby to mělo grády!


Vzkaz pro fanoušky:

 

Po svých fanoušcích chci jediné – aby dorazili na mé přednášky v sobotu o Hallyu Eventu neb chci, aby si mě užili i jinak, než jak mě vidí na pódiu. Sledovat mě můžete na mém Facebookovém profilu.

 

Videoukázka:Všechny informace o Czech Hallyu Wave Eventu, ale také K-Pop Contestu, se dozvíte na oficiálních stránkách Czech Hallyu Wave, na jejich facebookové stránce a nebo přímo na události Hallyu Wave Event 2018 a K-POP Contest 2018.

ZDROJ & FOTO: czechhallyuwave.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9