Fujoshi/Fudanshi festival se blíží!

20:00 | 28.06.2018 abhorsenka 0
Jste příznivci japonského žánru yaoi nebo všeobecně asijské Boys Love? Pak zavítejte druhý červencový víkend na druhý ročník zajímavého festivalu. 
Fujoshi / Fudanshi festival
Fujoshi / Fudanshi festival FOTO: fujoshi.wz.cz
Festival specializovaný na žánr yaoi a BL se bude konat o víkendu 14. 7. - 15. 7. 2018 v pražském Divadle na Manoušce. Druhý oficiální ročník se přesouvá do metropole a je tak přístupnější mnoha zájemcům starších 15 let.  

Pestrý program je rozdělený do dvou dní a čekají vás přednášky a workshopy na témata jako yaoi fanservis, manhwa, BL seriály napříč Asií nebo třeba promítání krátkého anime. 

Vstupenky za cenu 150 kč na oba dny je možné objednat pomocí formuláře na stránkách festivalu. K dispozici pro přespolní je jedinečná možnost přespání zdarma přímo v divadle, za předpokladu vlastního spacáku. Stejně tak možnost využití místního baru a předobjednání oběda. 

Další užitečné informace se dozvíte na FB stránce festivalu nebo webové stránceOznačení Fujoshi znamená zkažená žena, Fudanshi pak to samé v mužské verzi. Pokud se tedy řadíte mezi ty "zkažené," které zajímají chlapecké romance, je Fujoshi / Fundashi festival právě pro vás. Těšíme se na vás!  

ZDROJ & FOTO: fujoshi.wz.cz

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9