Přihlaste se na K-Pop Contest a reprezentuje naši zemi v Koreji

16:00 | 16.05.2018 Nana 349 0
Rádi si občas zazpíváte nebo zatančíte? A věděli jste, že každý rok máte šanci reprezentovat Českou republiku v Koreji? 
2018 Changwon K-POP World Festival
2018 Changwon K-POP World Festival FOTO: Czech Hallyu Wave
Na to, abyste nám z korejského Changwonu přivezli zlato jako Ester Ledecká, ani nemusíte být žádný profesionál. Stačí mít cit pro hudbu, trochu odvahy a možná právě z vás bude další nositel medaile.
 
Přihlášky do českého finále celosvětové soutěže K-POP World Festival jsou otevřeny až do půlnoci 18. května. Vybrat si můžete kategorii zpěv, performance nebo rovnou obě dvě a zvýšit tak své šance v uplatnění svého talentu. České finále pořádá občanské sdružení Czech Hallyu Wave, které se zaměřuje na podporu vztahů mezi Českou a Korejskou republikou.
 
 

Zapojit do soutěže se může opravdu každý. Nezáleží na tom, kolik je vám let, ani na tom, na jaké úrovni je váš zpěv či tanec. Jedinou podmínkou je buď české občanství, anebo mít potvrzený dlouhodobý pobyt v České republice (třeba jako student). Pokud tyto podmínky splňujete, už vám nic dalšího nebrání v tom, abyste si vyzkoušeli vystoupení před publikem s ohodnocením odborné poroty, ve které letos kromě českého zastoupení zasedne hned několik korejských umělců.
 
K-POP Contest je skvělou motivací k pilování vašich talentů. Nejen díky hodnotným cenám, ale i díky možnosti vycestovat poté do Koreje na finále. Česká republika má veliké šance, což dokazují i krásná umístění dřívějších reprezentantů. V roce 2012 ČR reprezentovala skupina O.M.G., která celou soutěž vyhrála a odvezla si Grand Prize. V roce 2013 pak reprezentantky ze skupiny Six Of A Kind dovezly domů nádherný bronz a o rok později pak skupina Effe(x)tion získala stříbro. Zlato možná čeká právě na vás!Talentová předkola proběhnou jak na Moravě, tak v Čechách a to 19. května 2018Brně na výstavišti, kde jsou součástí Animefestu a 26. květnaPraze v divadle Dobeška. Závěrečné finále, na které postoupí celkem 12 šťastných finalistů, proběhne 22. července 2018 v Národním domě na Vinohradech.

Soutěžící se mohou přihlásit vyplněním přihlášky, kterou najdou na stránkách pořádajícího spolku Czech Hallyu Wave.

Splňte si svůj sen a staňte se dalším reprezentantem České republiky právě v K-POPu. I letos můžeme ukázat světu, že co Čech, to muzikant!

FOTO: ​facebook.com/pg/CzechHallyuWave

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9