Krasobruslařka Jevgenija Medveděvová miluje EXO

12:00 | 12.02.2018 Eunka 831 1
Mladičká ruská krasobruslařka Jevgenija Medveděvová překvapila nejen svým krátkým programem, ale také tím, když přiznala, že je velkou fanynkou skupiny EXO.
Jevgenija Medveděvová/EXO
Jevgenija Medveděvová/EXO FOTO: en.wikipedia.org/smtown-uprave...
Jevgenija Medveděvová má teprve 18 let, ale rozhodně nezapře, že má mimořádný talent. Je například dvojnásobnou mistryní světa (2016, 2017) a letos na mistrovství Evropy získala stříbrnou medaili.

Na ZOH v Pyeonchangu také pořádně zabodovala. Za svůj dokonalý krátký program obdržela 81,06 bodů a tím pádem překonala svůj předchozí světový rekord (80,85). Ukázala, že je ve skvělé formě i přesto, že si na podzim zlomila zánártní kůstku na pravé noze. Rychle se však zotavila a možná, že jí pomohl i k-pop.

Krasobruslařka se totiž přiznala, že má pro korejskou hudbu slabost. Je tedy docela možné, že písně od EXO dokázaly víc než Chopinovo Nocturno. Proč? Jevgenija totiž prohlásila, že před svým krátkým programem poslouchala EXO, a dodala: "EXO jsou pro mě velikou inspirací a opravdu mi zlepšili náladu. Díky nim jsem se cítila jistější. Doufám, že jsou všichni členové skupiny zdraví."

Jelikož se olympiáda koná v Koreji, má vlastně k EXO blíže než kdykoli předtím. Chtěla by se s nimi setkat? Na tuto otázku odpověděla: "Rozhodně bych je chtěla vidět. Mám fotografie všech členů."

Úspěšné a k-pop milující krasobruslařce přejeme úspěch na olympijských hrách i setkání s oblíbenou skupinou. Kromě toho je o ní známo, že má ráda anime, pepero a také Fire od BTS.

Na hudbu EXO si i ráda zatančí:


Nadanou krasobruslařku můžete sledovat na twitteru a instagramu. Na sociálních sítích se ostatně ke své lásce k EXO i anime hrdě hlásí.


ZDROJ: soompi.com, slate.com, wikipedia.org, wintergames.ap.org

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9