Redaktoři doporučují: Oblíbená nadpřirozená postava

15:00 | 13.02.2018 abhorsenka 928 1
Postavy, které nejsou tak úplně lidské, najdete ve filmech, seriálech i anime. Jaké nadpřirozené potvůrky mají naši redaktoři nejraději? Čtěte a uvidíte. 
Hwayugi
Hwayugi FOTO: monasiatheque.wordpress.com

Eunka:

Přiznám se, že nadpřirozených postav v asijských seriálech zas tolik neznám, asi sleduji trochu jiný žánr, nicméně jedna slečna by tu byla. Kim Sae Ron si v seriálu High School - Love On zahrála neobyčejnou dívku z jiného světa. Ano, roztomilá Seul Bi je vlastně andělem smrti a má za úkol převádět mrtvé do jejich říše, ovšem ve světě lidí se jí líbí tak nějak víc. Je tak dětsky nevinná a naivní, jak jen takový anděl může být, je prostě rozkošná a mě celý seriál, který má určité mouchy, opravdu bavila. Řekla bych, že je to taková korejská "Dívka na koštěti", alespoň pro mě.

 
 

KimSeoHwa:

​Úplně nejvíc zbožňuji postavu Gu Wol-ryunga z Gu Family Book a ne, není to jen tím, že jej hraje můj milovaný Choi Jin-hyuk. Popravdě jsem vždycky měla ráda démonické bytosti. A Wol-ryung je laskavý, milý a přitom tak nebezpečný. Jeho vtzah se Seo-hwa (Ano, odtud mám část přezdívky) je pro mě velmi živý. Uvěřitelný. Ne, že by se mi líbilo jak to skončí, ale je to rozhodně můj favorit!
 

Mám jich samozřejmně celou řadu, ale jako druhá nejvíce oblíbená postava je Feng TianyiNovoland: The Castle in the Sky. Sám herec Zhang Ruo Yun je opravdu velmi sexy, ale když si vezme modré čočky, přidá dlouhé vlasy a obleče se jako král, tak je tak démonicky krásný, až je to k neuvěření. No posuďte sami.

 
 

abhorsenka: 

U mě teď jednoznačně vede monster parta z korejského seriálu Hwayugi. Ať už sebestředná opice, smrdutá zombie, úskočný čuník nebo démonský muž v domácnosti či vůl s fetišem na rohaté sochy, tahle parta se autorům povedla jako celek. Určitě se podívejte seriál stále běží. 

Ale moje super oblíbená postava mě nejdříve v rámci tématu nenapadla. Záleží totiž, jak moc věříte na návštěvníky z hvězd. Já ano. Mimozemšťan Do Min Joon ze seriálu My Love from The Star je trosečník z vesmírné lodi a na Zemi má neskutečné schopnosti. Navíc nestárne a má obličej a charisma Kim Soo Hyuna. A i když možná vypadá jako obyčejný chlápek, tak jím rozhodně není. 

monika: 

Dlho som rozmýšľa, čo pridať do tohto článku. Asi som si nikdy nezamilovala nejakú postavu vďaka tomu, že má nadprirodzené schopnosti, takže som mala naozaj úzky výber.

Začať so sa rozhodla s anime Card Captor Sakura, ktoré by som asi pri žiadnej inej téme uviesť nemohla a už by si zaslúžilo tu byť. Úprimne som toto anime už dlho nevidela, ale stále si ho pamätám ako srdcovku a jednu z najlepších anime klasík, ktorú som videla. Úžasná 10-ročná Sakura je pre mňa dodnes nostalgickou postavou, ktorú by som za nič nevymenila. Myslím, že čoskoro budem musieť oprášiť toto anime, ktoré je staršie ako ja a asi k tomu pridám aj najnovšiu sériu ktorá beží od januára 2018.

  
Klasická Sakura a jej najnovšie ja z roku 2018

Postava, u ktorej naozaj oceňujem jej nadprirodzené schopnosti je Tsunade z Naruta. Povedzme si pravdu, ktorá z nás by nechcela byť večne mladá atraktívna žena s extrémne veľkou silou? Pre mňa je Tsunade ženskou postavou, ktorá sa nie vždy vidí – svojská, silná a úspešná.  

 
Tsunade

Ďalšie anime, ktoré musím spomenúť je Ookami Kodomo no Ame to Yuki alebo Vlčie deti. Ide o kúsok, kde celé to nadprirodzeno spojené s vlkolakmi ide podľa mňa do úzadia a vo filme je to len preto, aby viac ukázal silu medziľudských vzťahov, ktoré robia tento film takým krásnym.

Ak však máte radi tému vlkov, tento kúsok by ste nemali vynechať. Túto tému vám tento príbeh ukáže z nezvyčajného pohľadu pokojného každodenného života. Vlčie deti Ame a Yuki sú úplne odlišné a je ťažké vybrať, kto z nich je lepší. Osobne mne sa páčili obe postavy, ale prednosť dávam chlapcovi Ame.  


Yuki a Ame

Nakoniec svoj anime výber ukončím jednou zo svojich srdcoviek Natsume Yuujinchou. Chápem, že pre mnohých Takashi Natsume so schopnosťou komunikovať s duchmi, nie je práve tá najoriginálnejšia nadprirodzená postava. Ja som však veľký fanúšik tohto anime so šiestimi sériami a verím, že mnohým fanúšikom fantasy sa toto anime bude páčiť. Takashi Natsume je totiž obklopený mnohými úžasným postavami a jeho príbeh je naozaj kúzelný. Ja mám osobne najradšej ,,draka“ Tama a verného ,,mačacieho“ priateľa Madara.


Takashi Natsume

 
Tama a Madara

Příští článek nás čeká na samém začátku jara a redaktoři vám v něm prozradí, co je pro ně tím správným lékem na smutek a jarní deprese. Do světa hudby i pohyblivých obrázků zavítáme 5. března. 

FOTO: hancinema.net, youtube screen, dramafever.com, www.k-u-m-i-i.blog.cz,  www.bombasoju.files.wordpress.com, aminoapps.com, iorbix.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
25%
TVXQ - Truth
12,5%
Red Velvet - Sappy
15,6%
KNK - Lonely night
46,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9