Redaktori odporúčajú: Najobľúbenejšie domáce zviera

15:00 | 08.05.2017 monika 2
Množstvo umelcov má aj domácich miláčikov, o ktorých sa rado podelí cez sociálne siete. Naši redaktori vyberali tých, ktorí im najviac prirástli k srdcu. 
Lee Joon Gi, Kabi a Jun
Lee Joon Gi, Kabi a Jun FOTO: hancinema.net

Monika:

Tak tu nebolo veľmi čo vyberať. Totiž len jediného umelca sledujem tak veľmi, aby som spoznala aj jeho domáce zvieratko. A je to Yamamoto Sayaka (NMB48) a jej zlatučká Neon, s ktorými vám sem pridávam tri videá. 

 

Eunka: 

Domácí mazlíčky zbožňuju. Bez nich by náš život nebyl tak pestrobarevný a zábavný. Sama mám kocoura Joona, a tak aby to nebylo líto pejskům, vybrala jsem samé hafany. Mám takový pocit, že jsem pomalu větší fanynka Simby než CNBLUE, ale snad mi to bude odpuštěno, protože tento krásný zlatý retrívr je prostě "pan pes"! Jung Shin ho navíc umí skvěle prezentovat na instagramu. Pejsky mám ráda malé i velké, proto se vždycky raduji, když známý herec Lee Joon Gi přidá fotku svých dětiček. Má dvě čivavy. Říká jim Kabi a Jun. Rád jim vozí dárečky z cest a kupuje jim rozkošné oblečky.

Ani ve skupině EXO není o mazlíčky nouze. Našlo by se jich tam opravdu hodně. Těžko však mohu odolat Mongryongovi, který patří Baekhyunovi, neboť vlastnit velškorgiho je můj zatím nesplněný sen. Tuhle psal, že ho zlobí nožky, tak doufám, že už je zase fit. Jako třešnička na dortu nesmí chybět bišonek Vivi! Pejsek, který je pomalu slavnější než jeho páníček Sehun. Známá bílá hvězda V Live a chundelaté klubko roztomilosti. 

 
 

Evča:

Můj aktuální oblíbenec je Raviho štěňátko Butt, kterého nám představil teprve před pár dny. Fanoušci VIXX vědí, jak dlouho si buldočka přál a teď se jen můžeme konečně radovat z jeho nadšení a lásky, které jsou plné jeho účty na sociálních sítích.

Heechul ze Super Junior má naopak v bytě celý zvěřinec, který začal kocourem Heebumem (kterého mu darovali fanoušci), ke kterému se přidala Cherry a nedávno štěně shiba inu Zorr. Na jeho instagramu můžeme pravidelně vídat, jak si neustále hrají, ale spíše věčně pošťuchují, jelikož má každý člen této rodiny vlastní neústupnou hlavu.

 

V SHINee rodině se to pejsky jen hemží. Taemin své dva pudlíky veřejnosti moc neukazuje, za to ti Keyovi - Comme Des a Garcons jsou králové instagramu. Je na ně neskutečně pyšný, chová se k nim jako ke svým dětem a věčně je rozmazluje hračkami, jídlem, oblečky nebo braním je na různé akce.

Když si Jonghyun před pár lety pořídil svoji milovanou Roo, musel se pochlubit videi i na oficiální stránce SM Entertaiment. Od té doby se pravidelně dozvídáme, jak se jim spolu žije a že by dal za jezevčici i ruku do ohně. Na sociálních sítích, v rozhovorech nebo jeho rádiové show ji nezapomene vynechat co se týče jeho nejbližších a jsou nerozlučnou dvojkou a fanouškům dělá radost videi z jejich her a veselých okamžiků.

 

NanaTatsumi:

GOT7 sú skupina, ktorá si už od čias pred debutu chovala v dorme domácich miláčikov. Najskôr to bola Nora, mačka JBho, ktorá s nimi istý čas žila. Je známe, že líder skupiny je vášnivý milovník mačiek, preto nie je vôbec divné, že Nora mu robila v dorme spoločnosť. Bohužiaľ, kvôli alergii, ktorou trpí Youngjae, musela Nora preč, no jej miesto neostalo dlho prázdne a nahradila ho tak povediac celebrita Youngjaeovho instagramu Coco. Coco je šteniatko trpasličieho maltezáka, ktorého si Youngjae spolu s Markom adoptovali a začali sa o neho spoločne starať. Po presťahovaní sa do nového dormu ostala Coco podľa všetkého žiť spolu s Youngjaeom u jeho brata, no aj napriek tomu sa skupina s Coco často vída a nezabúda jej venovať patričnú pozornosť, predovšetkým na sociálnych sieťach. 

 

anya0305:

Mými oblíbenými mazlíčky jsou fenka Audrey, která patří Jun. K z 2PM, z kočičích řad je to Jeonggam od Chansunga. Dalším umělcem, jehož mazlíčci mě zaujali a zamilovala jsem si je, je Z.TAO. Z.TAO má dva pejsky, kteří se jmenují Candy a Kandy. Rozpoznat je je opravdu záhada, ale přišla jsem na to, že psí slečna Candy má uši nahoru, zatímco její Kandy oppa má uši dolů.

 
 

Seps:

Protože už dlouhou dobu sleduji 2PM a sama mám doma kočičku, nemůžu než sem nepřidat Junhova zlatíčka, se kterými se rád chlubí na svém instagramu. Junho je vlastně taková kočičí máma. Podle fotek jsem se zatím dopočítala pěti kočiček/kocourků. Některé bydlí s ním a některé nejspíše u jeho rodičů. První mazlíček, jehož fotky jsme mohli už před lety vidět na jeho twitteru, je Ggomaengi neboli Prcek. Tuhle britskou modrou krásku dostal údajně od spolučlena 2PM Chansunga a bylo vidět, že si ji opravdu zamiloval. Bohužel mu tato kočičí slečna, která zůstala u jeho rodičů, tak trochu láme srdce, když jej po jeho ojedinělých návštěvách už moc nepoznává.

V poslední době je jeho účet na instagramu zasypáván fotkami jeho nových miláčků jménem Johnny a Wollie. Johnny je hodně hravý a aktivní kocourek a vzhledově velmi výrazný, je to totiž kočka bengálská. Wollie je naopak tichá a klidná kočička s černou srstí od oušek až po ocásek. Dalšími kočkami, které jsme mohli vidět, jsou Lambo, zrzavá mainská mývalí, a Autumn, černá mainská mývalí. Johnny a Wollie bydlí s Junhem v jeho vlastním bytě, do kterého jsme mohli před pár dny nahlédnout díky pořadu "I Live Alone" a blíže tak oba mazlíčky poznat. Sám Junho se pokládá za jejich tatínka a bere je jako své děti. Na otázku, kdo je jejich maminka, odpověděl, že ji stále hledá. 
 
Obľúbili ste si aj vy nejaké domáce zvieratko ázijských celebrít? Ak áno, určite sa s nami o svoj názor podeľte v komentári. 

FOTO: instagram.com/actor_jg/, ​instagram.com/baekhyunee_exo/, https://twitter.com/dlwnsghek/, https://www.instagram.com/le2jh/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9