Redaktori odporúčajú: Najvtipnejší videoklip

15:00 | 27.03.2017 monika 4
Pomaly ale isto sa blíži 1. apríl a s ním aj množstvo žartov a vtipných príhod. Aby ste sa už teraz naladili na správnu vlnu, pripravili sme pre vás výber tých najvtipnejších videoklipov. 
Conan O′Brien
Conan O′Brien FOTO: Screenshot z MV

Monika:

Jeden z najvtipnejších ázijských umelcov je pre mňa jednoznačne J.Y. Park, keďže som si pomerne dosť sadla s jeho štýlom humoru. Síce by som od neho rovno vedela vybrať hneď niekoľko piesní, ale podľa mňa je tá najvtipnejšia pieseň Fire, na ktorej sa podieľal aj Conan O'Brien a Steven Yeun.  

 
Myslím, že množstvo vtipných scén má vo svojich videoklipoch aj skupina Super Junior, čo je aj jeden z dôvodov, prečo na nich nedám dopustiť. Myslím však, že to najvtipnejšie, s čím zatiaľ prišli, je drama verzia piesne MAMACITA

Alli:

Nemusela som dlho uvažovať nad tým, ktorý klip vyberiem ako najvtipnejší. Za mňa je to určite ten od PSY k piesni Daddy ft. CL. Vtipné (a miestami doslova už šialené) je na ňom všetko, či už ide o kostýmy alebo choreografiu. Aj samotný text piesne je veľmi zábavný. PSY je proste rodený šoumen a komediant na kvadrát.

Evča:

Moje nejoblíbenější podskupina skupiny Super Junior ještě před odchodem do armády vydala tuhle bláznovinu. Po emocionální baladě Growing Pains nám Donghae a Eunhyuk vsadili na roztomilost a vydali jako milé překvapení video, kterého se účastnila i většina interpretů pod SM Entertaiment, tedy BoA, EXO, f(x), Girls Generation, SHINee, TVXQ, Red Velvet a i samotní Super Junior. Can You Feel It (Chok Chok Dance) je jedna z mála písní, kterou zvládne společně zatancovat celý parket, když začne na party hrát. Open The Door od Lim Chang Junga (původně pro Wonder Boyz) je příběhem muže, který se potýká s nespravedlnostmi dnešního světa a snaží se je napravit. Video je správně ztřeštěné a je tam všechno, co si můžeme přát - od barevných outfitů, vtipných scén, ikonického tanečního pohybu až po skupinu U-KISS nebo Heechula.

Že B.A.P. zvládnou jakýkoliv koncept všichni víme, ale jak v jejich režii vypadá příběh zamilovaného chlapce, který se po autonehodě znovu narodí a jako nadpřirozená bytost se rozhodne škodit všem, co se motají kolem jeho vyvolené? Šest blonďáků v čele s roztomilým Yonggukem sehráli perfektní videoklip k písni Stop It, ke kterému se pravidelně vracím, když potřebuju zvednout náladu.


 

Eunka:

Už jsem myslela, že snad zábavný a vtipný videoklip ani neznám, když tu jsem si v souvislosti s comebackem CNBLUE vzpomněla na super píseň Mileage, kterou společně spáchali Yong Hwa a YDG. Ten klip mě v době kdy vyšel hodně bavil, hlavně ta slečna, kterou si pánové vybrali. Musíte uznat, že je to vážně kus. Jo a úplně nejlepší je nakupování s potomkem.

anya0305:

GD je prostě GD, a proto svůj popisek zkrátím... CRAzY ON!!


 

abhorsenka:

Ulala Session mají nádherné hlasy a nazpívali mnoho OST, ale jsou to vlastně docela šílenci. Z jejich klipů si ten nejzábavnější budete vybírat jen těžko. Já zvolila pohádku o záchraně krásky před vlkodlakem, upírem a ještě jedním tvorem. Dokonale absurdní romantická verze.Už jsem stihla zjistit, že ty nejujetější klipy mají jednoznačně v Thajsku a skladba Joh je jednou z ukázek, kterou se mi podařilo najít. Šílené brýle, šílený tanec a vlastně i šílený zpěv. Užijte si šílenost. 


M.Chan:

Musela som chvíľu popremýšľať, kým na napadol nejaký vtipný videoklip. Už som si myslela, že mi na um nepríde nič, ale zrazu som si pomenula na Puppy od FTISLAND. Musím tento videoklip okomentovať? Je tak strelený ako oni sami a keď som ho videla po prvýkrát ako vyšiel, tak mi zlepšil náladu. 


Mei:

Ani tentokrát nezůstanu u jedné země -  začnu Čínou. V Číně se občas objeví opravdové vtipné poklady a i hudba bývá docela chytlavá. Tato píseň jednu dobu v Číně opravdu frčela. Znal ji snad každý Číňan na planetě Zemi. Dokonce na ni vznikla i korejská verze, kde se s čínským duem spojila skupina T-ARA. Ano, správně! Znalci už jistě poznali, že jde o fenomenální píseň Xiao Pingguo, tedy Little Apple od dvojice Chopstick Brothers. Nejen, že jde o chytlavou píseň, která se stala hitem, ale i klip je velice zábavný. Čínská i korejská verze klipu stojí za to. Tady jsou obě:


 

Podívali jsme se na skok do koreje, ale ještě chvíli zůstaneme v Číně. O vtipná videa tu není nouze. Tohle jsem objevila před pár lety a zase to má dvě verze. Jde o píseň Bei Er Shuang (v překladu to znamená něco jako "pohodové časy"). Interpretem písně je Da Zhang Wei. Opět jde o vlemi chytlavou píseň. V jedné verzi uvidíte hodně trenek, zebřích hlav a chlápka houpajícího se na kouli ala Miley Cyrus ve Wracking Ball. Druhá, původní verze, je plná chlápků s hlavami zeber... takže menší zábava.Přesuneme se kousek vedle, ale pořád zůstaneme u čínštiny. Je tu malý výlet na Taiwan za kým jiným, než největším komikem mezi taiwanskými zpěváky, Showem Lo. Tentokrát se Show Lo ale převtělil na Beauty Lo a zazpívá a zatančí nám v písni What's Wrong! Tohle vážně stojí za to. Skvělá je oficální verze i taneční verze. Věřím, že takovýhle oficiální videoklip ani od Showa nikdo nečekal.


 

Další zastávka je v Japonsku a s námi se na tuhle cestu vydává i vokalista populární skupiny BIGBANG, Daesung. Rozhodl se totiž, ze nám tady zapěje svou nejdokonalejší píseň Look At Me, Gwisun, v japonštině. Spolu s ním se tu na chvíli jako malý vetřelec objevuje i leader skupiny G-Dragon a překazí tak všechny Daesungovy plány. Tahle píseň je prostě legendární a uznejte, že se seriózním klipem by to nešlo.A nakonec Indie, na tuhle anketu přímo stvořená! Hned mě samozřejmě napadla hromada videoklipů. Nemůžu sem toho ale dávat moc a tak pokud budete mít zájem, tady je článek s doporučením mnoha zábavných indických klipů - spíše tedy konkrétních částí v nich. Do tohoto článku jsem vybrala jen pár. První je Papa Toh Band Bajaye, všichni určitě znáte Papa Americano nebo We No Speak Americano. Tohle je vlastně jen indická verze této písně se šílenými tanečními kreacemi. Klip je z komedie Housefull 2.

Druhou indickou písní je Dabangg Reloaded (Hud Hud Dabangg) z filmu Dabangg 2. Hlavní postavička je rádoby hodně seriózní a drsná... a to je v těch všech okamžicích tam právě to nejvtipnější. No a pak ten tančící pásek, samozřejmě. Ten se nedá nezmínit.


 

 

Eobie:

Na úplný záver nášho dnešného článku dodám jeden starší, no stále celkom vtipný a dostatočne komický videoklip od INFINITE H, ktorý tu bezpochyby určite niesmie chýbať. Hoya a Dongwoo mi vždy pri jeho pozretí zlepšia náladu. Dúfame, že ste si tento článok užili rovnako ako my. A ktorý videoklip je podľa vás ten najvtipnejší? O svoj názor sa nezabudnite s nami podeliť v komentároch. 


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9