Redaktoři doporučují: Umělec s nejlepším kostýmem

16:00 | 31.03.2020 abhorsenka 2
Pro hallyu star napříč Asií je zajímavé oblečení nedílnou součástí jejich profese a některé kousky mohou být opravdu povedené. Jaké kostýmy zaujaly naše redaktory? 
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: allkpop.com

abhorsenka:

Nejzajímavější kostým musí být něco, co se vám vryje do paměti, a onen obraz vám naskočí, kdykoli si jen vzpomenete. Pokud se řekne kostým, okamžitě se mi vybaví čtveřice Hongbin z VIXX, Ren z Nu´est, Seung Jin z A-JAX a Minhyuk z BTOB jako Boys Day ve skladbě Someting.No a není nakonec nejlepším kostýmem nahá kůže plná krásných obrázků? Imitace tetování, kterou mají chlapci ze skupiny DMTN v klipu E.R, je naprosto dokonalá a volím ji za nejvíc sexy kostým.

 

Eunka:

Skupina EXO se bláznivých kostýmů nebojí, proto během propagací vánočního alba Sing For You pobavila fanoušky velmi veselými vánočními oblečky. Poté si hoši navlékli i uniformy a zahráli si tak třeba na lékaře, policistu nebo pilota. Při sledování obou videí jsem se vážně od srdce zasmála a doufám, že se zasmějete i vy.

 

Evča:

Po přečtení titulku se mi jako první vybavily slečny z Orange Caramel, protože jejich kostýmy jsou vždy něco jedinečného a perfektně zpracovaného.Zajímavou volbu stylingu ale měli například EXID při promotions pro Hot Pink, f(x) při Red Light a za chlapce třeba EXO při Monster nebo Jonghyun při She Is.

Úžasnými kostýmy bych popsala nespočet odstavců, ale jen malé procento je z nich originálních nebo až kýčovitých, např. neustálé vtipné experimentování stylistů s kostýmy Block B, SPEED, Red Velvet nebo Topp Dogg.

Nicméně veškerý crossdress, halloween a kigurumi stranou, já přidávám jeden z mnoha bizarních VIXX vzhledů – On and On. Víc než outfit, je jedinečné tmavé extravagantní líčení, navíc se žlutými kontaktními čočkami.  

TerkaS:

Kostýmy jsou něčím, bez čeho si nedokážu K-pop idoly představit. Každý comeback vymýšlejí kostymérky nové koncepty pro písně, se kterými následně budou interpreti vystupovat v hudebních show a také si musí lámat hlavu se speciálními kostýmy pro videoklipy a koncerty. Pro mě je vždy rájem pro oči skupina A.C.E, kterou možná někteří znáte jako "ty kluky s ukrutně krátkými šortkami". Právě ve videoklipu a i během propagování vsadili na odvážné kostýmy, což byl velmi chytrý tah, jak se dostat na hlavní stránky internetových portálu v Koreji i ve světě. 

A.C.E přešli od sexy outfitů v éře Cactus k drsňáckým kouskům v Under Cover až po dráždivé kostýmy v Savage. Posuďte sami, jak to klukům sekne. Já osobně nemůžu spustit oči z Byeongkwana v červeném sametu s obojkem na krku.

  

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9