Eco Soul – Cushion button tint - Punch Orange [Recenze]

18:00 | 14.05.2016 Eunka 5
Krásné, zářivě barevné rty jsou rozhodně předností, zejména na jaře, kdy i my ženy chceme rozkvést, a tento výrobek vám k nim dopomůže. 
Eco Soul  – Cushion button tint - Punch Orange
Eco Soul – Cushion button tint - Punch Orange FOTO: Eunka / AsianStar.cz
Zářivé barvy, jejichž sytost můžete nanášením ovlivnit, lákavě šťavnaté rty a barva, kterou na nich skoro nepocítíte a která se nerozpíjí a postupem času nedrolí jako mnohdy rtěnky... to všechno hned na úvod slibuje the SAEM Eco Soul  – Cushion button tint. Šikovná věcička, která na první pohled vypadá jako zvýrazňovač nebo propiska, v tom je ale také její kouzlo. Osobně se mi totiž líbí kosmetika, která má mimo jiné i zajímavý vzhled. 

Jelikož jsem řekla, že výrobek připomíná propisku, dá se říci, že stejně tak se i ovládá. Prostě několikrát zmáčknete tlačítko na konci a malý pěnový aplikátor se vám začne obarvovat barvou. Podle návodu by mělo stačit zmáčknout jednou či dvakrát, ale jak jsem zjistila, napoprvé je třeba stisknout víckrát. Poté můžete barvu začít nanášet na rty buď přejížděním, nebo jemným vklepáváním, podle toho, jak intenzivní ji chcete mít. Já mám světlé a užší rty, tak mám radši, když barva není tolik výrazná a výsledek ještě vylepšuju konturovací tužkou. Pokud vám však příroda nadělila plné a výrazné rty, můžete se vyřádit více. 

Abych pravdu řekla, nikdy jsem moc nemilovala rtěnky, jelikož moc nevydržely a pořád jsem je cítila na rtech jako něco cizího, ale tahle tužtička mě přesvědčila, že líčení rtů může být zábavné a zcela přirozené. Klidně se dotýkám rtů rukou, při pití nenacházím barevné otisky na skleničkách a barvu si mohu klidně zvolit méně či více sytou. Navíc je tu ta možnost, že kdyby mě odstín OR01 Punch Orange začal nudit, mohu si vybrat z několika dalších odstínů, od růžové až po téměř vínovou.


FOTO: Odstínová paleta na stránkách výrobce / thesaemcosmetic.com

Výrobek vám tedy mohu směle doporučit. Stojí 340 Kč, ale soudím, že docela dlouho vydrží. Obsahuje arganový olej, olivový olej, růžový extrakt a další složky, které pečují o jemnou pokožku rtů. Může se použít i jako zdravíčko na tváře. Rty hydratuje a dodává jim lesk. Jedinou zanedbatelnou nevýhodou je trochu zvláštní, ale ne nepříjemná vůně.

Produkt k recenzi poskytla firma Beautie Maze - Korean cosmetics. Jedná se o evropský obchod s korejskou kosmetikou, jehož výrobky jsou 100% originální produkty dovezené ze Soulu. Produkty jsou nezávadné a kladou důraz na velký podíl přírodních složek. Sám obchod se představuje následovně: "Naši společnost jsme založili kvůli pocitu nedostatku korejské kosmetiky v ČR a Evropě. Jižní Korea je přeci jen pro nás z ruky a někdo z nás se tam nedostane, i kdyby chtěl, a tak jsme se rozhodli, že přivezeme kousek Koreje sem k nám."

Tento výrobek si můžete objednat přes e-shop či Facebook zmíněné firmy nebo můžete napsat na beautiemaze@gmail.com a nezapomeňte sledovat i Twitter

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9