Blippo: roztomilost kliknutím myši [Recenze]

16:00 | 17.04.2015 TerryALS 1953 6
Sháníte roztomilé věci, ale nevíte, kde přesně hledat ty nejlepší? Malá recenze na stránky překypující kawaii věcmi.
Objednané věci
Objednané věci FOTO: TerryALS
Kawaii věcí je v obchodech ve střední Evropě jako šafránu. Jsme tak odkázáni pouze na online obchody. Těch v posledních letech sice přibývá, ale ne všechny posílají i do takové zemičky jako je Česká republika, nebo posílají, ale za sumy, které jsou neúnosné. Blippo naštěstí posílá celosvětově, a poštovné ani platit nemusíte. Před pár měsíci jsem od nich vyhrála boxík věcí a rozhodla jsem se s vámi podělit o svojí zkušenost s tímto online obchodem.

Se stránkou Blippo se ale již možná znáte. Právě z tohoto obchodu vzniká Kawaii box, na který jsem zde na AsianStyle již recenzi napsala. Blippo nabízí od všeho něco: sladkosti, časopisy, různé přívěsky, plyšáky, papírenské zboží, batohy, peněženky a další drobnosti, které jsou nepostradatelné pro všechny milovníky roztomilých věcí. Orientace na stránkách je velmi přehledná díky jednoduchým kategoriím. Vše je v anglickém jazyce, ale pokud chcete, můžete si v horním menu převést ceny na české koruny. To zesnadňuje práci především, když nevíte aktuální měnový kurz. Objednávání věcí je příjemné, a to hned ze dvou důvodů: nemusíte si na stránce zakládat účet, abyste zjistili poštovné k vám domů, a i pro objednání samotných věcí účet na Blippo nepotřebujete. Poštovné je buď zdarma, za minimální poplatek pro balík s podacím číslem, nebo poté za vyšší cenu pro ultra rychlé doručení. Za vámi vybrané věci potom zaplatíte buď prostřednictvím Paypalu nebo Visa/Master card.

Pokud máte rádi překvapení, pak se můžete s Blippo týmem domluvit na tom, že vám pošlou boxík s věcmi v určité hodnotě, které sami vybrali. Například zaplatíte třicet dolarů s tím, že byste v boxíku chtěli něco veselého, nějaké sušenky, velkého plyšáka a pokud něco zbyde, tak necháte výběr na nich. Takto jsem postupovala se svojí výhrou. Dostala jsem kupón v hodnotě dvaceti dolarů a řekla si, že vyzkouším jejich "překvapující služby". Mé zadání znělo: "Chtěla bych nějaký DIY setík, něco roztomilého, nějaké dobroty, a pokud se do rozpočtu ještě něco vejde, tak přívěsek na klíče nebo plyšáka." Co mi po pár týdnech přišlo?Ve tmě svítící lak na nehty, který není tolik oranžový, jak se může z fotky zdát. Nikdy bych si popravdě lak s podobnou vlastností nepořídila, ale líbí se mi fakt, že nesvítí jako žárovička (v noci mě to nebudí ze spaní) a je v barvě, která se dá nosit i během dne. Náramek na ruku s mušličkami, který asi podle Blippo spadá do kategorie roztomilých věcí. Co mi opravdu udělalo radost byl set dvou nůžek s Hello Kitty. Nebyla jsem jediná, kdo se do nich zamiloval, takže jedny nůžky byly otevřené ještě předtím, než jsem stihla vyfotit všechny věci společně. Testem ostrosti prošly na jedničku, jen při stříhání trochu vadí mašlička na rukojeti, která vás vždycky nějakým způsobem tlačí.Rilakkuma křupky byly pro mě výhrou. V malých pytlíčcích jsou po šesti kusech, tvarované do medvědí hlavičky a chutnají slaně, přesto drobet nasládle. Měla jsem je se zeleným čajem a byla to skvělá kombinace.DIY set Kracie Nerunerunerunerune jsem v minulosti již měla. Jedná se o velmi jednoduchý set "udělej si mňamku sám doma". V puse vám příjemně šumí. Prodávají ho v různých příchutích, tento měl soda příchuť, která se dá velmi těžko popsat slovy, ale je mňamózní. Pokud vás zajímá, jak se takový set dává dohromady, tak jsem našla jedno velmi pěkné video. Podobných setů je v Japonsku hodně, nemají ovšem anglický návod na přípravu. Naštěstí je na zadní části obalu obrázkový návod. A když mu i tak nerozumíte, tak vždy pomůže strýček YouTube nebo můžete napsat přímo Blippo týmu a oni vám pomohou.

Jak jsem byla se svým boxíkem nakonec spokojená? Musím říci, že jsem byla rozpolcená v hodnocení. Dostala jsem věci, které jsem předtím neměla, ale zároveň bych něco vyměnila. To je ale daň, se kterou se musí počítat, když necháte výběr na jiných. I přesto bych Blippo dala plný počet bodíků, protože mají velký výběr všeho možného, stránky jsou přehledné a ceny přijatelné. Co vy? Byli byste s věcmi v boxu dle zádání spokojení? Co byste si ze stránek za tu cenu objednali vy?

Blippo tým se rozhodl poslat jeden boxík jako giveaway. Věci v boxu budou vybrané Blippo týmem (bohužel) bez vaší vlastní volby. Přesto se můžete těšit na něco, co vás zcela jistě potěší. Informace o tom, jak se do soutěže zapojit, naleznete ZDE.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9