Okashi Connection [Recenze]

17:00 | 22.01.2015 TerryALS 1893 4
Opět jsem tu, abych ve vás vzbudila hlad a chuť po sladkém! A to v recenzi na Okashi Connection box, vánoční verze.
Všechny věci z Prosincového boxu
Všechny věci z Prosincového boxu FOTO: TerryALS!
Sladkostí do života není nikdy dost, obzvláště pokud se jedná o ty Japonské. Dnes bych vám ráda představila Okashi Connection box, konkrétně Prosincový vánoční boxík. Bohužel se zdržel na cestě a dorazil až teď (po jednom měsíci), ale i přesto mi to nedalo, abych vám o něm nepověděla více.Okashi Connection boxík je předplatitelský boxík za 22 amerických dolarů měsíčně (tj. asi  520 Kč). V ceně máte poštovné s podacím číslem a v boxu najdete deset až jedenáct věcí. 99% z nich jsou sladkosti, takže si milovníci cukru přijdou jistě na své. Stejně tak jako ve FJM boxu, i tento obsahuje seznam věcí, které se uvnitř nacházejí. Po objednání obržíte e-mail s podacím číslem a heslem na blogovou sekci Okashi Connection stránky. V této sekci se po vložení hesla dozvíte o každé sladkosti více informací a můžete zde zanechat i své dojmy či výtky prostřednictvím komentáře.

A teď již k samotnému obsahu Prosincového boxu. 

Chocopie
a Custard Cake od Lotte se po prvním ochutnání staly mojí srdeční záležitostí. Čokoládový dortík je naplněn krémem a polit čokoládou, zatímco pudinkový dortík je měkké těsto naplněné výborným pudinkem. Pokud sledujete aktivity skupiny 2PM, pak jste možná narazili na narozeninový post od Wooyounga s fotografií, na které měl vytvořený dort právě z chocopie a hamburgeru.

 

Pierre-ojisan´s Strawberry Rollcake je mini roládka s jahodovou náplní. Popravdě něco, co u nás v jiném obalu seženeme také. Co stojí za pozornost je ale Lumberjack´s Chocolate Stumps aneb Dřevorubcovy čokoládové pařezy. Jedná se o sušenky zalité v čokoládě ve tvaru pařezu. Sladká a vtipná svačinka například k čaji nebo i na párty.

 
Abetsuko fruit ramune, malé balíčky s bonbónky v příchutích: meloun, jahoda, hroznové víno, citron a pomeranč. Všechny jsem již kdysi dávno měla a jsou dobré, ne moc sladké. Jak jedna kamarádka poznamenala: "Ideální mňamka pod lavici."Malé čokoládové kuličky s křupavou náplní, to jsou Anpanman Chocolate Koro-koro ball. Líbí se mi obal. Jestliže jste letos měli speciální vánoční balení lentilek se "šoupacím otevíráním", pak víte, jak se otevírá i toto balení. Umaibo jsem zmiňovala již několikrát. Slaná tyčka se silnou příchutí Teriyaki hamburgeru.Fuusen Bubble gum nejsou malé bonbónky, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jsou to žvýkačky s příchutí borůvek. Záleží jen a jen na vás, jak si žvýkačku namícháte. Chcete jí mít opravdu borůvkovou nebo jemnější a méně výraznou? V zeleném balíčku Sakeru Muscat Gumi se schovávají samostatně zabalené proužky s příchutí hroznového vína. Zatím osobně nevyzkoušeno, ale četla jsem na ně jen chválu.Natsukashi Curry Sembei jsme rozbalili, když k nám přišla návštěva. Pár kousků nemá žádnou výraznou chuť, jiné vás lehce popálí na jazýčku. Myslím, že jde o takový obyčejný párty mix. Zato vánoční balení s dobrotami stojí za povšimnutí. Skrývá v sobě další sladkosti a i jako samostatný dárek je to pěkné.Speciální bonusový dárek v boxu pro měsíc prosinec skrýval srandovně zabalenou cukrovou vatu. Nebyla tak hrozně sladká jako cukrová vata, kterou si můžete koupit například na pouti. Poměrně velká nadýchaná krychlička měla jahodovou příchuť a já ji použila jako sladidlo do čaje.

Okashi Connection boxík miluji. Skrývá v sobě hodně sladkostí a ke každé se navíc dozvím něco navíc na blogové části webu. Na kterou věc jste dostali chuť? Vyzkoušeli jste již nějakou? Mám objednaný i boxík na měsíc leden, budete chtít vidět jeho obsah?


FOTO: TerryALS!

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9