Přijďte se pobavit na ASIATIC X-MASS EDITION!

17:00 | 09.12.2014 Mei 2
Máte před Vánoci chuť si jít zatančit a zažít trochu asijské vánočně laděné atmosféry? Nenechte si ujít ASIATIC X-MASS EDITION party.
ASIATIC X-MASS EDITION
ASIATIC X-MASS EDITION FOTO: ASIATIC X-MASS EDITION
ASIATIC X-MASS EDITION je asijská party zaměřená na asijskou komunitu a její příznivce a přátele. Akce bude pořádána 20. prosince 2014 od 21:00 v luxusním prostředí K.U. baru (Rytířská 13, Praha) a samozřejmě, jak už název napovídá, nebude chybět ani vánoční atmosféra.
 
Mezi DJ's se objeví Sony Tran, Black Jesus a speciální hosti InHalers, DJ duo hrající kvalitní EDM (electronic dance music). Asijský člen, kterému chybí prsty, vám ukáže, jak „rozprstit“ hudbu!
 
Vstup na akci je pro slečny zdarma a pro pány 100 Kč. Nezoufejte pánové, pokud nám napíšete své jméno (stačí sem do komentářů), objeví se vaše jméno na guestlistu a vstup budete mít taktéž zdarma.
 
Jako bonus je pro dámydo půlnoci připraveno také víno zdarma a pozvánka na soukromou večerní akci v Aquapalace Praha, před-akci na Aquafest 2015.
 
Pokud se tuto předvánoční party rozhodnete navštívit, budete si moci kromě mainstreamové hudby poslechnout také některé populární asijské hity. Těšit se můžete též na vystoupení vítězek Czech Hallyu Wave Contestu 2013, Six of a Kind.
 
Sledujte také událost na facebooku.


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9