Sebastiano Serafini [Rozhovor]

18:00 | 17.10.2014 Teér-chan 0
Sebastiano poskytl svým českým a slovenským fanouškům odpovědi na několik otázek. Snad se vám jeho odpovědi budou líbit.
Sebastiano Serafini
Sebastiano Serafini FOTO: SebastianoSerafini
Protože jsem si vědoma toho, že ne každý z vás tu Sebastiana zná, tak si na úvod dovolím vám ho krátce představit.

Sebastiano Serafini je hudebník, model a herec momentálně žiijící v japonském Tokiu. Narodil se v Itálii, kde také už v mladém věku začal budovat svoji kariéru jako model v Miláně. Následoval Hongkong, Taiwan a Japonsko. Předváděl pro několik světových módních značek (např. Paul Smith, True Religion, GStar, Lee, Diesel, Nike, Uniqlo a Jruy Black).

Také spolupracoval jako designér s oblečením a se šperky známých značek (např. Strange Freak Designs).

I s hereckou kariérou začal v Itálii. Později byl obsazen v populárním japonském TV dramatu Nihonjin no shiranai nihongo, který byl založen na stejnojmenné manze. Objevil se také na obrazovkách Fuji TV, Asahi, Nihon TV a dalších.

Se svými vokály a klávesy vystoupil na několika velkých festivalech, včetně Notte Rosa a japonského V-Rock festivalu (Saitama Super Arena). V současné době ho můžete najít ve visual skupině Ecthelion.

1. Jak jsi se dostal ke zpěvu a k modelingu? Byl to vždy tvůj sen nebo ses k tomu dostal náhodou?

Začal jsem svoji kariéru jako model ve věku 15 let, kdy jsem prozkoumával Miláno, zatímco zpěv byl vždy součástí mého života. Nicméně, nebylo to tak do posledních několika let, kdy jsem měl možnost sdílet svou hudbu se svými fanoušky.
 
2. Co tě přitahuje k modelingu? Jsi spokojený s touto prací?

Co mě nejvíce přitahuje na modelingu je možnost nosit nejnovější módu, než se dostane do obchodů a možnost pracovat s mnoha úžasnými značkami/umělci. Jsem hrdý na svou práci a cítím se požehnán, že ji mohu dělat.
 
3. Je těžké být v Japonsku modelem?

Neřekl bych, že je to těžké, ale má to své vlastní výzvy a příležitosti. Japonsko je pro život fantastická země a lidé jsou opravdu přátelští. Nicméně, ne všichni mluví anglicky, nebo angličtinu používají pro cizince, takže pokud byste někdy chtěli pracovat jako profesionální model/modelka v Japonsku, mluvit Japonsky a pochopit japonské chování a kulturu, hodně pomáhá.


 
4. Jaké jsou tvé oblíbené kosmetické a módní značky, cenově dostupné i pro chudé studenty?

Cenově módní značka... řekl bych Onitsuka Tiger. Co se týče kosmetiky, nevlastním osobně žádný make-up.
 
5. Co pro tebe znamená herectví a jaké máš v této oblasti cíle?

Herectví je způsob, být někým jiným a přitom přidávat nějaký aspekt svého charakteru do role, aby byla realističtější. Rád bych měl v budoucnu víc herecké práce. Doufám, že moje hudba bude hrát roli v druhém soundtracku k italskému televiznímu seriálu ''Columns''.
 
6. S jakými slavnými lidmi jsi měl možnost se setkat? Kterého setkání si nejvíce ceníš?

Existuje mnoho talentovaných umělců, se kterými jsem dlouhá léta spolupracoval, takže pro mě není snadné vyjmenovat všechny. Mohu sdílet jména mnohých známých, kteří mi pomáhají při vytváření mého nejnovějšího alba: Aoi (SHAZNA), Yukimi (ex Unite), Yuki (liraizo, ex Mix Speakers Inc), Nimo (ex ACE), Kizasi (Ecthelion), Louie (Rose Noire), Misha Janette, Hikaru Cho, Mitsuhiro Higuchi, Si Oux, minori, amihamu a další. Ti všichni mi různými způsoby pomáhají.
 
7. Jaká země z Asie v tobě zanechala největší dojem a proč?

Miluji celou Asii a díky své činnosti mám každý rok mnoho příležitostí k návštěvě různých zemí, včetně Koreje, Číny, Taiwanu a Thajska. Osobně rád pracuji v Indonésii, na Filipínách a v Malajsii.


 
8. Jakými jazyky se umíš domluvit a kterou řeč by ses chtěl ještě naučit?

Umím mluvit Italsky, anglicky, japonsky a trochu čínsky a německy. Mám také zájem se naučit korejsky nebo thajsky. Rád bych se naučil všechny jazyky, abych byl schopen komunikovat se všemi lidmi na světě.
 
9. Dobře víme, že jsi teď v kapele Ecthelion. Čeho se v nejbližší době mohou vaši fanoušci dočkat?

Svůj nový sólový song ''Fallen'' zveřejním 7. listopadu (předobjednávka vyjde 24. října), zatímco s Ecthelion vydáváme singl 15. října.


 
10. Jaký je tvůj hudební vzor, oblíbený interpret a který koncert svého života sis nejvíce užil?

Nerozumím otázce >_< Nemám opravdu zvláštní hudební vzor. Když hraji na koncertě, jen se snažím, abych ''cítil hudbu'' a věřím, že to zasáhne mé fanoušky. Užil jsem si všechna živá vystoupení, která jsem hrál a je to pro mě pokaždé nová zkušenost s novými emocemi!
 
11. Jaké je tvé nejoblíbenější anime/manga?

GTO a Dragon Ball.
 
12. Je něco, co bys rád vzkázal českým a slovenským fanouškům?

Chci poděkovat všem mým českým a slovenským fanouškům, rád bych vás navštívil a vystoupil ve vaších zemích a doufám, že to jednoho dne bude možné. Takže... brzy se uvidíme.Kontakt: FacebookTwitterYouTubeweb


Text: Sebastiano Serafini
Edit: Matthew Whetstone


FOTO: facebook.com/SebastianoSerafini, sebastianoserafini.me

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9