Mimi Lan předvedla novou kolekci formou Koktejlu v pražské Lucerně

18:01 | 12.10.2014 Mei 0
Vietnamská módní návrhářka Mimi Lan předvedla v rámci Designbloku 2014 novou kolekci Podzim/zima 2014 své módní značky La Femme MiMi velmi netradičním způsobem.
Kolekce "Vrstvy"
Kolekce "Vrstvy" FOTO: La Femme MiMi / Petr Kučera
Mimi Lan se rozhodla přehlídku svých nových modelů pojmout méně tradičně a uspořádala Koktejl pro širokou veřejnost, který se konal ve čtvrtek 9. října 2014Kávovarně v pražském Paláci Lucerna.
 
Na akci, jejímž programem provázela stálá klientka La Femme MiMi, Míša Maurerová, předvedla módní návrhářka Mimi Lan novou kolekci s názvem „Vrstvy“, kde si hosté mohli všechny kousky prohlédnout v těsné blízkosti modelek. Nové kousky z dílny Mimi Lan mohl každý z návštěvníků obdivovat i po přehlídce, neboť je měly modelky na sobě po celý zbytek večera, kdy se v nich pohybovaly mezi hosty.
 
Ke kolekci Podzim/zima 2014 inspirované „vrstvami“ návrhářka Mimi Lan dodává: „Kolik vrstev má život? Kolik vrstev má každý z nás? Tisíce a tisíce. A právě tyto úvahy mě inspirovaly při tvorbě nové kolekce. Chci, abyste se v ní nejen cítily dobře, ale aby na vás dýchla rozmanitost, krása a vrstevnatost života a přírody kolem nás. Proto je kolekce tvořena z rozmanitých materiálů (bavlna se sametem či organza s kašmírem), proto je zde mnoho nečekaných střihů a spojení, proto je zde mnoho vrstev (dvojitý košilový límec, dvojité kapsy, trojité spodničky…). To hlavní ale je, jak doufám, že se v celé kolekci budete cítit příjemně, elegantně a úžasně žensky.“
 
Na akci nechyběly ani Hana Maiová - Miss Vietnam ČR 2014, 1. vicemiss Vietnam 2014 - LeHa, která se kromě tohoto titulu může pyšnit také korunkou z vedlejší kategorie Miss MoneyPolo, ani 2. vicemiss Miss Vietnam - Nguyen Thu Trang. LeHa tento večer dokonce účinkovala jako jedna z modelek nové kolekce La Femme MiMi.
 
V průběhu večera si mohli hosté nechat zdarma kadeřníkem Pavlem Kroupou vytvořit účes. Nechybělo ani chutné občerstvení v podobě vietnamských bagetek.

Partnerem akce byla společnost MoneyPolo. 

 


FOTO: La Femme MiMi

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9