Šampón Dong Baek Gold Premium od Misshy [Recenze]

17:01 | 18.09.2014 Mei 0
Šampón obsahující olej z kamélií, který zaručuje lesklé a zdravé vlasy, obnovuje a uchovává jejich vlhkost, obnovuje poškozené vlasové tkáně, posiluje vlasy od kořínků a chrání je před špatnými vlivy životního prostředí.
Dong Baek Gold Premium
Dong Baek Gold Premium FOTO: Missha
Šampón Dong Baek Gold Premium​ od korejské kosmetiky Missha obsahuje orientální esence a 13 orientálních bylin, mezi které patří lékořice, korejský kořen anděliky a mnoho dalších. Dále obsahuje olej z kamélií pro zdravé a lesklé vlasy plné života, koenzym Q10 a arganový a jojobový olej. Tento šampón vaše vlasy hloubkově vyčistí, posiluje vlasové kořínky a poskytuje vlasům a vlasové pokožce živiny.
 
Šampón je vhodný pro často zatěžované, slabé a poškozené vlasy častým barvením, trvalou ondulací nebo žehlením.
 
Dong Baek Gold Premium hodně pění a bohatá a jemná pěna vlasy dokonale zbaví všech nečistot, ať už jde o prach, zbytky laku a podobně. Má příjemnou vůni, která je ve vlasech cítit dlouho po umytí a opravdu velké balení o objemu 500 ml, které se dá koupit za 396 Kč, což je celkem přijatelná cena, když ji srovnáte s velikostí a cenou známých západních značek.

Na mytí kratších vlasů stačí bohatě jedna dávka z pumpičky, pro delší vlasy jsou potřeba 2 – 3. Já pumpičku mačkám dvakrát a šampónu mám v balení ještě asi čtvrtku. Používám ho přibližně 2,5 měsíce. Hlavu si myji 3x někdy 4x týdně, takže musím říct, že i při častém používání vydrží opravdu dlouho. Proto si myslím, že se investice do něj určitě vyplatí.
 
Řada Dong Baek Gold Premium má kromě šampónu i další vlasové produkty:
Vlasové ampule pro těžce poškozené vlasy – 396 Kč
Kondicionér – 396 
Vlasový sprej - 367 Kč

  *Tyto ceny platí pro kamenné prodejny. Na českém e-shopu značky Missha stojí šampón, kondicionér a ampule 417 Kč a vlastový sprej 386 Kč.


V České republice můžete tento výrobek zakoupit v kamenné prodejně značky Missha v centru Prahy v Pasáži U Stýblů (Václavské náměstí 28).

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9