Missha Spider Lash – řasenka pro dlouhé řasy [Recenze]

17:00 | 04.09.2014 Mei 0
Řasenka Spider Lash od korejské kosmetiky Missha pomáhá díky 4milimetrovým vláknům dosáhnout dlouhých a hustých řas.
Missha Spider Lash
Missha Spider Lash FOTO: Missha
Řasenka Spider Lash obsahuje 4 mm dlouhá vlákna a hedvábné peptidy, které vytvářejí strukturu, jakou má pavučina. Pokud chcete mít delší řasy a nechcete si je ničit prodlužováním v salónech a neustálým utrácením za doplnění, je pro vás tato řasenka to pravé. Jistě, že vaše řasy nedostanou přesně takový efekt, jako kdybyste použili nalepovací řasy nebo si je nechali prodloužit v salónu, ovšem díky 4mm vláknům tato řasenka prodlužující efekt rozhodně má. Tato řasenka řasy nejen prodlouží, ale jsou díky ní také více pružné.
 
Někomu možná nebude vyhovovat hřebínkový gumový kartáček, ovšem i já, ač tyto kartáčky jinak nemusím a špatně se mi s nimi pracuje, jsem si na něj zvykla a musím říci, že je mnohem lepší, než všechny podobné kartáčky, co jsem doposud vyzkoušela, a vůbec mi nevadí. Naopak dokonale oddělí řasy. Kartáček je možné si zakoupit ve dvou různých provedeních. Jednou variantou je rovný kartáček se zkosenou špičkou, díky které se dostanete až k malým řasám v koutku oka. Ten je určený hlavně pro objem. Druhý typ kartáčku je zaoblený, který vám řasy pomůže natočit.

Velkými plusy této řasenky je, že řasy k sobě neslepuje a také, že se nerozmazává vydrží opravdu po celý den.


 
Kromě již zmíněných vlastností má tato řasenka také výživné složky, kterými jsou Bio-HGF (Hair Growth Factor), tedy složka pro podporu růstu řas, která se skládá z sericinu, lékořice, ořechů, výtažku z kořene Polygonum Multiflorum a extraktu z listů broskve. Tyto složky pomáhají uzdravit poškozené řasy a dodávají jim pružnost. Dále řasenka obsahuje výtažky z magnolie a ze sójových fazolí, díky kterým budou vaše řasy více vyživené. Magnolie řasám zároveň poskytuje hydrataci.
 
Malým mínusem řasenky je, že i když není voděodolná, jde trochu hůře odličovat. Zkoušela jsem na ni už několik očních odličovačů a nejlepšího výsledku jsem dosáhla s odličovačem očí a rtů od Misshy s extraktem zeleného čaje. Ten mimochodem seženete v 90ml balení za příznivých 174 Kč. Zatím asi nejlepší odličovač očí, co jsem vyzkoušela.
 
Řasenka se také doporučuje odličovat tím, že řasy namočíte vlažnou vodou a poté otřete, což minimalizuje podráždění očí, ale i tak dobře drží. Takže je poté lepší oči stejně ještě odlíčit odličovadlem na oči.
 
Missha Spider Lash v 8,5g balení seženete i za celkem běžnou cenu řasenek západních výrobců, za 378 Kč.V České republice můžete tento výrobek zakoupit v kamenné prodejně značky Missha v centru Prahy v Pasáži U Stýblů (Václavské náměstí 28).

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9