Okysličující pleťová maska od MISSHY [Recenze]

18:00 | 17.07.2014 Mei 3
Celým názvem Super Aqua Double Enzyme Oxygen Mask, je okysličující pleťová maska od korejské kosmetické značky MISSHA, která pleť očišťuje zvenku i zevnitř s 2 druhy silných přírodních enzymů.
Okysličující pleťová maska
Okysličující pleťová maska FOTO: beyonlab.net
Tato pleťová maska nejenže pleť vyčistí, ale také ji zanechává vláčnou a svěží. Maska odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty usazené v pórech. Chrání pokožku před škodlivým prostředím a oživuje ji.
 
Kapsle, jež jsou v masce obsaženy, se skládají z AHA a papainového enzymu, které se postarají právě o odstranění odumřelých buněk a nečistot, a dále z kvasinkového enzymu a vitamínů s vynikajícími antioxidačními účinky, které pokožku chrání před vnějšími škodlivými faktory.
 
Maska pokožku oživuje od stresu a toxinů, způsobených vnějšími škodlivými faktory. Také obsahuje extrakty z čisté vody, se sedmi druhy přírodní vody, včetně vody z rýžových otrub, švestkové vody, hroznové vody a podobně. Tyto extrakty zmírňují podráždění pokožky a snižují její citlivost.


 
Maska má příjemnou vůni a snadno se nanáší. Na rozdíl od běžných masek není třeba jí mít na pleti 10 až 20 minut, ale stačí pouze 3 až 5 minut, což některým zaneprázdněným ženám jistě přijde vhod.

Aplikuje se na vyčištěnou pleť. Při použití se i jako u ostatních masek vyhněte kontaktu s očima.
 
Po nanesení je důležité tvář nějakou dobu masírovat, než se rozpustí všechny enzymové kapsle. Po uplynutí stanovených 3 až 5 minut už stačí jen opláchnout vlažnou vodou. Jako většina masek, i tato okysličující maska se doporučuje používat 1x až 2x týdně.
 
Maska může na obličeji malinko štípat, ale to je součást okysličujícího procesu a po opláchnutí obličeje tento štiplavý pocit okamžitě zmizí.
 
Tento výrobek se dá koupit za cenu 416 Kč v 70 gramovém balení. I když se tato cena může zdát vysoká, určitě se tato investice vyplatí a hlavně, balení vydrží opravdu dlouho.V České republice můžete tento výrobek zakoupit v kamenné prodejně značky Missha v centru Prahy v Pasáži U Stýblů (Václavské náměstí 28).


FOTO: static.w2beauty.com, ebay.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9