Hydratační krém Super Aqua od MISSHY [Recenze]

18:00 | 05.06.2014 Mei 2
Tento koncentrovaný hydratační krém řady Super Aqua od korejské značky MISSHA uhasí žízeň vaší pleti. Hydratuje, nemastí a rychle se vstřebává.
Missha Super Aqua Deep Hydro Cream
Missha Super Aqua Deep Hydro Cream FOTO: missha.cz
Celým názvem Missha Super Aqua Deep Hydro Cream, je hydratační krém modré řady Super Aqua, který posiluje hydratační vrstvu pleti a podporuje tak udržování všech esenciálních živin. Obsahuje roztok vody růže z Damašku, který přispívá k hebké a vláčné pleti. Dále zde nalezneme oligo GGH - cukerné elementy obsažené v cukrové třtine, droždí, melase, zelí a fazolích, které mají skvělé hydratační schopnosti. Další neméně důležitou složkou je pak trehalóza neboli houbový cukr, která vypnutím a posílením vrstev pokožky snižuje ztrátu hydratace. Jak je u výrobků Missha zvykem, i tento hydratační krém má antioxidační účinky a je proto vhodný i pro problematickou pleť. To zaručuje další důležitá složka, kterou je extrakt z kamélie.

Krém velmi dobře hydratuje i suchou pleť a dodá jí vláhu. Má příjemnou konzistenci a lehkou texturu, která nezatěžuje pleť. Někomu by mohla vadit nelibá vůně, ovšem dá se na ni rychle zvyknout.

Není dráždivý a tudíž je vhodný i pro citlivější pleť. Výhodou je také fakt, že díky antioxidačním účinkům je vhodný i pro ženy s problematickou pletí.

Koncentrovaný hydratační krém řady Super Aqua vám pomůže udržet vaši pokožkou krásně vláčnou a hebkou a zabrání tak předčasnému stárnutí pleti. Po aplikaci cítíte pocit svěžesti a vaše pleť se rozzáří. 

Krém je dostupný v 50 ml balení za 368 korun. Pokud vás trápí suchá pokožka, rozhodně se do něj ale vyplatí investovat.

Z řady Super Aqua Basic není tento výrobek jediným, který stojí za to vyzkoušet. Missha v této modré řadě Super Aqua nabízí také osvěžující hydratační toner, hydratační emulzi pro zářivou a hlakdou pleť, osvěžující hydratační esenci, která přispívá ke zlepšení úrovně vlhkosti pleti, lehký oční krém na suchou pokožku kolem očí a další hydratační krém s gelovou konzistencí pro udržení ideální vlhkosti pleti.V České republice můžete tento výrobek zakoupit v kamenné prodejně značky Missha v centru Prahy v Pasáži U Stýblů (Václavské náměstí 28).

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9