Zveme Vás na AsianStyle Panda Party!

20:00 | 30.03.2014 AsianStyle 24
Bude to už nějaký ten měsíc, co jsme se s Vámi naposledy setkali na AsianStyle Party. Proto je čas na novou! Zveme Vás na AsianStyle Panda Party, která proběhne v půlce dubna.
AsianStyle Panda Party
AsianStyle Panda Party FOTO: kungfupanda.com, asianstyle.cz
V sobotu 12. dubna se na Vás opět budeme těšit v pražském klubu Friends Prague (Bartolomějská 11, Praha 1), kde Vás čeká obvyklý program. Od 19:00 Vám po dvě hodiny bude k dispozici dvojice mikrofonů na karaoke plné asijských písní. V devět hodin Vás barmani z klubu překvapí svým tanečním vystoupením na K-popovou písničku, které si připravili speciálně pro naši akci. Zhruba od 21:10 nakonec převezme žezlo náš DJ JDC, který Vás až do rána bude zásobovat jak nejnovějšími asijskými hudebními peckami, tak ověřenými tanečními hity. Pokud budete chtít přidat do playlistu Vaši oblíbenou písničku, tak nezapomeňte vyplnit formulář zde.
 
Jako na předešlých party bude i tentokrát vstupné zcela dobrovolné. Výtěžek jsme se tentokrát rozhodli věnovat občanskému sdružení Development Worldwide na pomoc postiženým dioxiny ve Vietnamu (více zde). Pevně věříme, že nás v tomto rádi podpoříte.
 
A proč jsme pojmenovali naši další party AsianStyle Panda Party? Pro velký úspěch minulého dress codu na naší Narozeninové AsianStyle Party jsme se rozhodli zavést novou tematiku. A co nejlépe vystihuje náš web? Přece náš pandí maskot. Očekáváme Vás v černých a bílých barvách, kdo se do toho chce více "ponořit", může nasadit pandí ouška nebo jiné doplňky - fantazii se meze nekladou.
 
Nezapomeňte sledovat naši facebookovou událost. Doufáme, že se za dva týdny sejdeme v hojném počtu, a těšíme se na Vás!
 
Váš AsianStyle tým

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9