AsianStyle víkend

21:26 | 18.11.2013 AsianStyle 35
Pro všechny naše čtenáře máme skvělou zprávu. První víkend v prosinci se můžete těšit hned na dvě akce organizované webem AsianStyle.
AsianStyle víkend
AsianStyle víkend FOTO: AsianStyle

Brzy to bude přesně rok, co jsme spustili AsianStyle.cz. V rámci oslavy prvního výročí našeho webu jsme si pro Vás připravili hned několik překvapení.

V pátek 6.12.2013 se od 17:00 bude opět v restauraci Tokyo U Kavalíra (Jaselská 10, Praha 6) konat K-food Party. Za velké podpory Velvyslanectví Korejské republiky v České republice, s kterým máme tu čest spolupracovat, bude vstupné tentokrát zcela zdarma. Můžete se těšit na nové pokrmy i jídla, která jste v minulém dotazníku zvolili za Vaše preferovaná, a budou podávaná do 21:00. Opět budete moci procvičit své hlasivky při korejském karaoke a poznat nové lidi, popřípadě se sejít se "starými známými". Večer Vás bude také čekat tombola o hodnotné ceny, které se postupně dozvíte na facebookové události, společně se všemi pokrmy a dalšími novinkami, které pro Vás ještě chystáme. Pokud tedy plánujete akci navštívit, určitě potvrďte svou účast zde.

Hned druhý den, tedy v sobotu 7.12.2013, navážeme již tradiční AsianStyle Party, tentokráte v narozeninovém duchu. Akce se bude konat od 19:00 v mnohým z Vás již známém klubu Friends Prague (Bartolomějská 11, Praha 1). Čeká Vás opět karaoke, DJ JDC Vám celou noc bude hrát asijské hitovky, a můžete se těšit i na další tombolu, kde budete mít možnost znovu zkusit své štěstí. Novinky ohledně akce a o cenách v tombole můžete opět sledovat na facebookové události zde.

Na obě akce Vás tímto srdečně zveme a těšíme se na Vás. Pokud se nemůžete účastnit, určitě nemusíte truchlit. K oslavě našich narozenin brzy také vyhlásíme online soutěž, proto zůstaňte s námi.

Děkujeme sponzorům za jejich štědré dary a spolupráci.

Korejské velvyslanectví            Tokyo U Kavalíra                          Thajka
  

   Noi                                          Café Buddha                               ŠENÝR Bijoux s.r.o. 
  

Lam Femme Mimi                       Pho Family                                DreamWare
  

Mamy                                         Thai Fit                                     Czech Hallyu Wave
  
 


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9