Fanoušci anime Shingeki no Kyojin a jejich kreativita

14:01 | 01.06.2013 Saki 4
Anime Shingeki no Kyojin neboli Attack on Titan se stalo hitem této sezóny. Anime inspirovalo mnoho fanoušků k různým parodiím ve formě videí a fotek. Pojďme si společně pár z nich představit.
Shingeki no Kyojin
Shingeki no Kyojin FOTO: bubblews.com
Málokdo měl vůbec potuchy, že něco takového existuje i přesto, že manga Shingeki no Kyojin vychází již od roku 2009. Nicméně s tímto anime přišel obrovský boom a fanoušky to nenechalo klidné. Začaly vznikat obdivuhodné (nebo spíš podivuhodné?) adaptace. (O čem anime je, se můžete dočíst v tomto článku.)

Zejména populární se stal opening a k jeho písni vzniklo hned několik zábavných parodií. Vy máte nyní možnost se na pár z nich podívat.

Attack on Miffy


Attack on Snuggle


Attack on the Hill


JoJo's Bizarre Adventure


Ještě jedno podivuhodné ztvárnění...


Jedním z bláznivých a nejzábavnějších interpretací openingu Shingeki no Kyojin je toto video níže. K něčemu takovému můžete dojít, necháte-li někoho, kdo se těší na anime série Shingeki no Kyojin, samotného v místnosti a má nějaké taneční schopnosti.Dále bychom tu měli fotky, které začaly zahlcovat internet. Je to prosté, pomocí perspektivních triků a pár dobrovolníků tu máme titány a jejich svačinky.Jste také fanoušky tohoto anime popř. mangy Shingeki no Kyojin? Co si o těchto interpretacích myslíte?


ZDROJ & FOTO: kotaku.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9