První trailer na Dr. Stone: Stone Wars

14:00 | 10.10.2020 Pegeta 0
První krátký trailer k připravovanému anime Dr. Stone: Stone Wars je na světě! Senkuu a jeho banda jdou do války... Věda vs hrubá síla.
Dr. Stone: Stone Wars
Dr. Stone: Stone Wars FOTO: popculturetimes.com
Že bude mít Dr. Stone druhou řadu už nějakou dobu víme, ale první krátké video na druhou řadu Dr. Stone: Stone Wars jsme dostali až v pátek 9.10. Na oficiálním twitterovém účtu anime Dr. Stone byl zveřejněn krátký půlminutový trailer odhalující první záběry z druhé řady. 

Jednoho dne oslní celý svět oslepující světlo, které způsobí, že celé lidstvo zkamení. Po několika tisících letech se probudí středoškolák Ooki Taiju, který se ocitá ve světě plném lidských soch a s vědomím, že je na světě nejspíše sám. Brzy se nečekaně shledá se starým přítelem ze školy Ishigami Senkuem. Senkuu je velmi chytrý a vynalézavý, kromě toho měl pár měsíců na to, aby vymyslel velkolepý plán, jak pomocí vědy postupně nastartovat lidskou rasu nazpět tam, kde bylo lidstvo před tisíci lety. Autory předlohy jsou Boichi, který se proslavil sérií Sun-Ken Rock, a Inagaki Riichiro, tvůrce oblíbené série Eyeshield 21.

Druhá řada se bude vysílat v lednu příštího roku a bude přímo navazovat na konec první série. V době uvedení této novinky ještě nebylo oznámeno kolik epizod bude druhá série mít. Další potěšující zprávou je, že se vrací i zkušené studio TMS Entertainment, které pracovalo i na první řadě, a které patří dnes mezi nejvyhledávanější japonská animátorská studia.

Oficiální twitter účet anime, kde najdete krátký trailer:
「Dr.STONE」

ZDROJ: animenewsnetwork.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9