Jaké anime sledovat v říjnu 2020

17:00 | 06.10.2020 Pegeta 0
Říjen 2020 je nabitý novými anime, ať už se jedná o novinky anebo o pokračování úspěšných sérií, na které mnoho fanoušků čeká. A my se v souhrnu podíváme na ty nejzajímavější.
Burn the Witch
Burn the Witch FOTO: burn-the-witch-anime.com
Každý měsíc vychází mnoho anime seriálů, filmů, OVA a televizních speciálů a mnohdy je obtížné sledovat a kontrolovat, kdy vyjde ten váš oblíbený kousek nebo takový, který stojí za zhlédnutí. V tomto článku se pokusím vypíchnout ty nejzajímavější, které v říjnu vychází.

Po konci Bleache si Tite Kubo udělal menší pauzu, po které začal pracovat na své nové značce Burn the Witch. Příběh se odehrává v Reverse London (prostě jiný Londýn) a sleduje dvě čarodějnice Niihashi Noel a Ninny Spangcole, které pracují pro organizaci Wing Bind, jež se stará o ochranu a správu draků. Burn the Witch vyšel 2. října jako film. Fanoušci populární fantasy Light novely Wandering Witch: The Journey of Elaina se můžou radovat, protože od 2. října vychází nová TV série, na které dělá studio C2C, které spolupracovalo na hitech jako je původní SAO nebo Fairy Tail.

Nadšenci Sportovních anime, jako jsem třeba já, se určitě už třesou na Haikyuu!! To the Top (2020), které navazuje na sérii ze začátku tohoto roku. Příběh se bude točit kolem národního volejbalového turnaje středních škol, na který se týmy okolo Hinaty a Kageyamy probojovaly skrze kvalifikaci v předešlých sériích. Haikyuu!! To the Top (2020) bude mít dvanáct dílů a vychází každou sobotu. Dalším z řady očekávaných pokračování, je obrovsky populární série Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon, která sleduje příběh neohroženého Bella Cranela a Hestii. Třetí série bude vycházet 3. října každou sobotu a bude mít 12 epizod.

Velkolepý příběh veterána z rusko-japonské války Sugimota Saichiho a mladé Aspiry pokračuje v třetím pokračování Golden Kamuy (2020), které navazuje na předchozí dvě série. V době psaní tohoto článku nebylo zveřejněno kolik epizod bude série mít, ale předpokládá se, že se budou držet současných trendů a vyjde dnes už standardních dvanáct epizod.
Posledním titulem, který z říjnové nabídky zmíním, je film Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha Hen, který navazuje na původní sérii Kimetsu no Yaiba z roku 2019. Tanjiroua a jeho partu čeká mise v jedoucím vlaku, kde z neznámých příčin zmizelo 40 lidí. Film vychází v Japonsku 16. října.

UpoutávkaBurn the Witch


Upoutávka - Wandering Witch: The Journey of Elaina


Upoutávka - Haikyuu!! To the Top (2020)


Upoutávka - Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon III


Upoutávka - Golden Kamuy (2020)


Upoutávka - Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha Hen


ZDROJ: Anidb.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9