noitaminA zažije svoji BL premiéru

15:00 | 08.06.2019 Yontalcar_ 0
Láska dokáže promlouvat mnoha způsoby, a mezi ty kreativnější patří například hudba nebo zpěv. O čemž se přesvědčí hrdinové nového shounen ai.
Given
Given FOTO: twitter.com/given_anime

Nedávno jsme vás informovali o tom, že stanice Fuji TV spustila BL kanál Blue Lynx. V rámci jeho uvedení byl ohlášen i první film. Ale zřejmě je duhové lásky málo, a proto v programovém bloku noitaminA se bude poprvé vysílat BL anime. Jedná se o titul Given, jenž vychází ze stejnojmenné mangy. Její autorkou je Natsuki Kizu, která vytvořila shounen ai jako Links, Yukimura-sensei to Kei-kun nebo také různé doujinshi. Ale Given se stala její první mangou, co se dočkala anime adaptace.

 

V ní navštívíme prostředí rockové hudby, kde se děj zaměří na kytaristu Ritsuka. Ten o hraní ztratí zájem, ale shodou okolností potká Mafuyu. Všimne si ho díky tomu, že drží rozbitou kytaru. A od ní se Ritsuka nechtěně dostane k tomu, že mladíka začne učit hrát. Když však uslyší Mafuyův nádherný, okouzlující, až téměř božský zpěv, věci naberou nečekaný spád…

Anime série Given vyjde pod hlavičkou studia Lerche. Režii obstará Hikaru Yamaguchi (Escha Chron, Osomatsu-san) a hlavní čtveřici hudebníků propůjčí své hlasy Shougo Yano (Tsurune), Takuya Eguchi (91 Days), Yuuma Uchida (Banana Fish) a Masatomo Nakazawa (DRAMAtical Murder). Premiéra proběhne již letos v červenci. A pokud byste chtěli nějakou ochutnávku, můžete se podívat na PV a čtyři krátké spoty:

ZDROJ: ANN, natalie.mu
FOTO: twitter.com/given_anime


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9