Fuji TV spouští BL anime kanál

14:00 | 24.04.2019 Yontalcar_ 3
Pociťujete nedostatek shounen ai či yaoi titulů? Chtěli byste zhlédnout něco nového, ale nevíte kde? Nebojte se, vašemu strádání bude již brzy konec.
The Moonlight Is Your Whisper
The Moonlight Is Your Whisper FOTO: bluelynx-label.com

Fuji TV v úterý oznámila, že založila nový anime kanál s názvem Blue Lynx, jenž se bude zaměřovat pouze na Boys Love – tedy na anime ze žánrů shounen ai a yaoi. A již tuhle sobotu bude představen první film, co bude vycházet ze zatím neznámé shounen ai mangy.

 

Navíc autorské duo Shion Mura (The Great Passage, Run with the Wind) a Yōko Tanji (Eiga Doraemon: Nobita no Nankyoku Kachi Kochi Daibōken) spolupracuje na ilustrované povídce Gekkō wa Kimi no Sasayaki (The Moonlight Is Your Whisper). Příběh se bude skládat ze čtyř ilustrací, jež se objeví na oficiálních stránkách nového kanálu, kde by měly vizuálně doplnit odpočet sobotního oznámení.

 

Miuryna novela The Great Passage se stala inspirací jak pro hraný snímek, tak pro seriálové anime. A nedávno z její tvorby čerpala také sportovní anime série Kaze ga Tsuyoku Fuiteru. Kromě toho Miura sepsala sbírku esejí Shumi Janainda (It's Not Just a Hobby), v níž se soustřeďuje na BL příběhy a literaturu. Kniha obsahuje originální gay příběh Natsu no Omoide (Memories of Summer).


ZDROJ: animenewsnetwork.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9