VIXX vydali videoklip k písni "Only U" z chystaného full alba

10:00 | 08.11.2013 mischa 9
VIXX se při svém turné "The Milky Way" stavili za fanoušky ve Švédsku a při té příležitosti zde natočili také videoklip k jedné z písní, kterou můžeme očekávat na jejich prvním full albu.
Minulý týden jsme vám psali, že VIXX se po své poslední zastávce s "The Milky Way", která se bude konat v Soulu, chystají vydat svoje vůbec první full album. Rozhodli se ale předtím ještě předvydat písničku, ke které točili celý videoklip právě ve Švédsku.

Písnička "Only U" vznikla ve spolupráci hlavního producenta alba Hwanga Sejuna a jedničky ve svém oboru, skladatele Sinsadonga Tigera. Společnost uvádí, že písnička se soustředí na silné vokály skupiny a kombinaci jazzu, hip-hopu a rocku. Při míchání těchto žánrů tak vznikla snaha o naprosto nový zvuk.

Produkci natáčení ve Švédsku stálo několik stovek milionů wonů, což zvyšuje očekávání v celé full album ještě před jeho samotným vydáním. Vše proběhlo ve formě road movie, je zde vykreslena nádherná scenérie ulic Stockholmu a celkově to tomu dodává cizí nádech.


 
Společnost Jellyfish Entertainment dodala: "Píseň "Only U" předvede nový hudební styl VIXX a vydáváme ho, abychom právě poukázali na tento odlišný hudební žánr. Díky tomuto videoklipu budete mít možnost vidět a slyšet, jak si VIXX dokáží s různým stylem hudby poradit."

Dost už ale bylo povídání. Vychutnejte si nyní tuto speciální novinku plnou tónů, které jsme od kluků ještě doposud neslyšeli.


ZDROJ + FOTO: fyeah-vixx.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9