Girls′ Generation vydávají teaser k "I Got a Boy" + zprávy od dalších členek

19:57 | 26.12.2012 Escarlate 3
Girls' Generation vydaly teaser k drama verzi svého očekávaného videoklipu "I Got a Boy".
Girls′ Generation
Girls′ Generation FOTO: mygirlsgeneration.blogspot.com
SM Entertainment dnes vypustilo do světa první oficiální video teaser k novému videoklipu Girls' Generation "I Got a Boy", přesněji řečeno k jeho drama verzi, neboť bylo oznámeno, že videoklipy budou dva - taneční verze a drama verze.

V drama verzi se kromě členek Girls' Generation objevuje i herec Kim Ian, který nejspíše ve videoklipu dívkám pěkně pomotá hlavy. Všem kromě Hyoyeon.

Písnička, která je v teaseru použitá ovšem není očekávané "I Got a Boy", nýbrž "Romantic Street", což je rovněž píseň z alba. "I Got a Boy" bychom měli zaslechnout až v teaseru na verzi taneční, která by se měla na internetu objevit 28.12.
V předchozích dnech se také na internetu pravidelně objevovaly zprávy dalších členek.
Sunny vzkázala: "Za chvilku bude 1. ledna, Nový rok! 1. leden je taky den, kdy má Girls' Generation comeback. Tak se všichni těšte a než naše nové album vyjde, poslouchejte "Dancing Queen". Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!"Den na to zanechala svůj vzkaz Tiffany, kerá řekla: "Ahoj, tady Tiffany z Girls' Generation. Všem vám přeju Veselé Vánoce! Bavíte se dobře? Protože dneska jsou Vánoce, rozhodla jsem se vám dát dárek. Co by to tak mohlo být? Je to tajemství o naší nové písničce. V "I Got a Boy", které vyjde 1. ledna, uslyšíte divoký rap v podání členek Girls' Generation. Tohle je jako dáreček dost dobré, že jo? Užijte si zbytek Vánoc a těšte se na 1. leden!"Zatím poslední zprávu zanechala nejmladší členka Seohyun: "Ahoj, tady Seohyun z Girls' Generation. Tohle je místnost, ve které se natáčel náš nový videoklip k "I Got a Boy". Stýskalo se vám po nás, že? Nám taky. A protože jsme vás nechaly tak dlouho čekat, tak teď tvrdě pracujeme na naší nové písničce, kde se ukážeme v novém světle. Těšte se a jestli chcete vidět naše nová já, buďte 1. ledna s námi."

ZDROJ: překlady videí: 1, 2, 3

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9