Change Me band živě na scéně aneb který LeeHom je ten pravý?

20:33 | 26.12.2012 Mei 10
V roce 2010 vystupoval LeeHom na svém "MUSIC MAN" koncertě v Taipei s písní "Change Me" (Gai Bian Zi Ji), kdy se na scéně objevil hned čtyřikrát. Jak to udělal a který LeeHom byl ten pravý?
Když LeeHom v roce 2007 vydal album "Change Me" a v něm také stejnojmenný song, rozhodl se pro tuto příležitost vytvořit novou kapelu. Říkáte si, no a, tak založil kapelu. Ale ona to není ledajaká kapela. Je to kapela, která se skládá ze čtyř členů. Členy Change Me jsou tedy rockový kytarista Xiao Wang, bubeník Xiao Lee, basový kytarista Xiao Hom a zpěvák Wang LeeHom. Stále to zní celkem normálně, že? Až do té doby, než zjistíte, že těmi 4 lidmi je vlastně stále jen LeeHom.

Jak je patrné, jména jsou složena z částí jména Wang Lee Hom, k čemuž je ještě přidáno Xiao, což v čínštině znamená například "malý".

Change Me band se vám představí v úvodním videu.

Není to vlastně nic divného. LeeHom se jednoduše čtyřikrát převlékl, čtyřikrát ho nafilmovali a video sestříhali. Stejně tak jako ve videoklipu Change Me.Ale pak přišel "MUSIC MAN" koncert v Taipei, kde se Change Me band objevil živě. LeeHom na jevišti čtyřikrát? Je snad kouzelník? Jak to udělal, dodnes netuší ani fanoušci, kteří toho byli svědky na vlastní oči a koncertu se zúčastnili. Vede se mnoho spekulací o tom, jak to tedy bylo, a který LeeHom byl ten skutečný.

Jedna domněnka je taková, že záběry na velkých obrazovkách byly předtočeny a na scéně byl pravý LeeHom zpěvák. Ostatní na dálku prý nebyli tak dobře poznat.

Další verze vypráví o tom, že jediný skutečný LeeHom byl bubeník Xiao Lee, který měl před vystoupením i proslov a že v průběhu vystoupení, když vyšlehnou plameny (ve videu čas 2:51) se rychle promění s falešným LeeHomem, který roli Xiao Lee od této chvíle zastane až do konce písně. To proto, aby se opravdový LeeHom mohl rychle převléci na další vystoupení. A také aby diváci žili v domnění, že pravým LeeHomem je zpěvák v bílém.

Třetí verze je ta, že pravý LeeHom je opravdu zpěvák LeeHom.

A poslední tvrzení říká, že LeeHom je bubeník Xiao Lee a to od začátku až do konce.

Máme tu tedy několik různých tvrzení, z nichž dvě poukazují na to, že pravý LeeHom je bubeník Xiao Lee. Co si myslíte vy? Kdo je podle vás ten pravý a jak to udělali? Zpěvák, bubeník? Jedno je jasné, LeeHom měl tři opravdu věrohodné dvojníky. Nebo si dokonce myslíte, že LeeHom není ani jeden z nich?


Živé vystoupení Change Me na koncertě "MUSIC MAN" v Taipei

FOTO: youtube.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9