Vánoční koncert a přání od Boyfriend

22:11 | 25.12.2012 Syrinox 1812 3
Boyfriend vyprodali všech pět show pro jejich japonský "Love Communication 2012 ~ XMAS BELL ~“ koncert.
Boyfriend
Boyfriend FOTO: allkpop.com
Kluci uspořádali pět koncertů v Tokyo Domu, které se konaly od 22. do 24. prosince. Každé představení bylo vyprodáno do posledního lístku. Celkově se tedy dostavilo na 12 500 fanoušků.

Jejich nahrávací společnost Starship Entertainment řekla: "Vyprodali všech pět termínů pro jejich "Christmas Love Concert Show", přičemž každé sedadlo bylo prodáno během deseti minut.“ Přestože skupina v Japonsku debutovala méně než před rokem, může se chlubit značnou popularitou.Japonští hudební experti prohlásili: "Aktivity Boyfriend v Japonsku jsou mezi všemi ostatními velmi patrné. Není lehké vyprodat místo jako je Tokyo Dome City Hall pětkrát za sebou, obzvláště pro skupinu, která zrovna debutovala.“      

Samotná skupina se rovněž vyjádřila: "Strávili jsme radostné časy s fanoušky během našeho prvního sólo koncertu. Vždy jsme vděční za lásku, kterou od nich dostáváme. Proto budeme i nadále Boyfriend, kteří pracují tvrdě a snaží se být nejlepší.“K příležitosti koncertu a s ním se překrývajících Vánoc někteří členové rovněž nahráli na oficiální twitter Boyfriend pár fotek s přáním pro fanoušky:Minwoo: "Bestfriends, je tady Štědrý den. Užíváte si ho všichni? Kéž bychom mohli Vánoce strávit společně! Tak jako tak vám přeji Veselé Vánoce! a Šťastné Vánoce ♥♡"

                 

Jeongmin: "Před chvílí Vánoční koncert v Japonsku, jsem vyřízený. Příští rok v Koreji ~♡♥♡ Slibuju!! Veselé Vánoce ~~~~~~♥♥♥"

                       

Donghyun: "Veselé Vánoce ~! Dnes jsme v Japonsku. Show byla opravdu nejlepší ~~! Příští rok strávíme Vánoce spolu! Miluji všechny fanoušky z Koreje i odjinud, kteří plakali. Opravdu si toho vážím ~ Veselé Vánoce ~!"Zdroj: allkpop.com , twitter
FOTO: allkpop.com, twitter.com


Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

K/DA - POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns)
10,5%
KEY - Forever Yours
15,8%
Super Junior x Reik - One more time
36,8%
Yuri - Into you
36,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9