Girls′ Generation comeback - album, MV a první teaser fotky

16:53 | 21.12.2012 HungryGenius 10
Girls' Generation přicházejí s novým MV - remakem slavného hitu "Mercy" od zpěvačky Duffy a aby toho nebylo málo, přidaly i informace o svém očekávaném comebacku a první teaser fotky. 
Jedna z teaser fotek Hyoyeon
Jedna z teaser fotek Hyoyeon FOTO: soshified.com
Je to tady! Dlouho očekávaný comeback Girls' Generation už má pevné datum, a to 1. ledna 2013. Jejich v pořadí čtvrté album s názvem "I Got a Boy" bude vydáno o den později. Album bude mít deset různých přebalů - na devíti z nich budou členky skupiny individuálně, na tom desátém pak celá skupina. Oficiální internetová stránka věnovaná Girls' Generation se už hodila do nového kabátu s tématikou nadcházejícího comebacku a nezanevřeli ani na nás. Dnes byly totiž vydání první dvě teaserové fotky k albu. První zveřejněnou je Hyoyeon ja jejíž fotky se můžete podívat níže.

A aby toho nebylo málo, SM Entertainment dnes vydalo i MV k remaku slavné písničky "Mercy" od zpěvačky Duffy. V podání GG se písnička jmenuje "Dancing Queen" a je to pouze taková ochutnávka a má fanoušky naladit na comeback po patnácti dlouhých měsících. Na konci MV se také můžete pokochat malou ukázkou z nadcházejícího "I Got a Boy". I toto MV Vám přinášíme na našich stránkách AsianStyle. Tak co říkáte? Stojí za to si ještě chvíli počkat?

Zdroj: soshified.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9