TOP s českou vlajkou

12:32 | 19.12.2012 Monča 34
Naše redaktorky Mei a Monča připravily za pomoci ostatních VIPs českou vlajku se vzkazy pro BigBang. Díky této vlajce se zase čeští fanoušci KPOPu posunuli dále a dali tak vědět BigBang, že i zde v Česku a také na Slovensku mají své věrné VIPs.
(TOP chytí vlajku v čase 5:43)

Účást českých VIPs na londýnském koncertě BigBang přinesla další úspěch fanoušků KPOPu v ČR.

Mei se účastnila prvního koncertu a díky její snaze, dostat se na co nejlepší místo, měla nejen možnost pořádně si užít velkolepou show, ale i možnost "předat" vlajku některému z členů BigBang.

Nakonec byla vlajka hozena a shodou okolností jí nezískal nikdo jiný než TOP. Díky videu, natočeném neznámým VIP, máme teď možnost vidět reakce TOPa a užít si ten pocit, že věc reprezentující Českou republiku měl v ruce právě on.

Je to takový český dárek od VIPs z České republiky, ale také dárek od VIPs ze Slovenska. Beztak si ve světě spojují Československo stále dohromady.

Na vlajku jsme se snažily psát objektivní vzkazy, jak pro celou skupinu, tak pro jednotlivé členy BigBang.

Myslím si, že tento úspěch můžeme brát každý jako odměnu za věrnost k BigBang. A proto, pokud smutníte, že jste nebyli na koncertě v Londýně, věřte, že jednou se to povede. Už  díky této vlajce jsme zase o krok napřed a neustále se o nás ví.


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9