OP a ED pro anime Kakumeiki Valvrare venku!

10:27 | 23.04.2013 LittlePrince 896 0
Pakliže vás zajímalo, jak dopadne spolupráce těchto dvou umělců a jak se povede s novou písní od skupiny angela, tak jste se konečně dočkali.
T.M.Revolution a Mizuki Nana
T.M.Revolution a Mizuki Nana FOTO: japanallinone.wordpress.com
Mizuki Nana, T.M.Revolution a jejich první společná píseň "Preserved Roses" právě spatřila oficiálně světlo světa spolu s první epizodou nového anime "Kakumeiki Valvrare" o němž jsme psali už dříve, protože je to i její úvodní píseň. Nové informace - jelikož singl bude obsahovat pouze tuto píseň, tak oba dva zazpívají svoje verze písně a tak i ten, jenž se mu tato spolupráce nelíbí, může být potěšen. Samotný singl vyjde 15. května.​Propagační video pro tento singl:


Jeden z přebalů singlu:A protože když už máme úvodní píseň, je potřeba zveřejnit i tu závěrečnou. Zpívá ji skupina angela - "Boku ja nai". O jejich albu "ZERO", jež bude vydáno 24. dubna, budeme psát později (píseň na tomto albu najdeme). Sice prodloužená verze, ale horší kvalita.A když máme za sebou shrnutí hudební stránky "Valvrare the Liberator", můžu doplnit, že o tomto víkendu máte možnost zhlédnout už druhou epizodu. Líbí se vám tento hudební doprovod?


FOTO: kgkx2.blogspot.com 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9