SHINee jsou po 3 letech konečně zpět!

11:00 | 23.02.2021 Evča 0
Jeden z nejočekávanějších comebacků tohoto roku je tu! Legendární SHINee se vrací se studiovým albem a videoklipem k titulní písni Don't Call Me.
Uplynuly tři roky od posledního společného comebacku skupiny SHINee s trilogií alb The Story of Light. Od roku 2018 se přesto udála spousta úžasných věcí - všichni členové skupiny se věnovali svým sólovým projektům a aktivitám. Onew, Minho a Key uskutečnili své debuty s povedenými alby a singly (např. VOICE, FACE, I Wanna Be, I'm Home), i přes skutečnost, že v ten samý rok odešli do armády. Také v armádě se členové věnovali umění a to v muzikálech či vystoupeních s armádním orchestrem.

Hned po skončení povinné vojenské služby se trojice přidala k Taeminovi (aktivně působícímu v "Avengers" skupině SuperM) a vydává již sedmé album s názvem Don't Call Me, které bylo očekávané jak u Shawols, K-Pop fanoušků, tak i u umělců korejského hudebního průmyslu.

Pro titulní energickou píseň Don't Call Me byl zveřejněn videoklip, který jak je již u SHINee zvykem, boří všechny hranice a představuje nové trendy v oblastni hudby, choreografie či stylingu. SHINee je nyní zkušenou a hlavně respektovanou skupinou, která přes své dlouhé působení i spoustu překážek, opět ukazuje, že jsou talentovanými umělci. Čtveřice vyjádřila své nadšení, že opět může pracovat společně a láká nás na období propagace alba, které bude zábavné a plné interakcí s fanoušky, na které tak dlouho čekala.


SHINee (샤이니) – Don’t Call Me – The 7th Album

Track List:
01. Don’t Call Me
02. Heart Attack
03. Marry You
04. CØDE
05. I Really Want You
06. Kiss Kiss
07. Body Rhythm
08. Attention
09. 빈칸 (Kind)

Co říkáte na comeback skupiny vy?

FOTO: kpopstan.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,3%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9