T1419 debutují s mocným ASURABALBALTA!

16:00 | 12.01.2021 Xiunka 0
Na hudební scénu oficiálně vstoupila devítičlenná skupina T1419, která rozhodně nepůsobí jako rookie.
Koncem října hrůzostrašní T1419 vydali pre-debutovou skladbu Dracula, která se točila okolo známého mýtu. Tato halloweenská skladba a ještě zajímavější videoklip přitáhl pozornost široké veřejnosti. Tehdy ještě nebyla plně odhalena identita členů. Ke hrůze všech chlapci vystupovali pod stage jmény T28T02T07, T82T21T48T33, T24 T25. Nicméně nemusíte se bát, protože jim tato prapodivná stage jména nezůstala.
 
Noa, Sian, Kevin, Gunwoo, Leo, On, Zero, Kairi a Kio debutovali se singl albem Before Sunrise Part. 1, které obsahuje titulní skladbu ASURABALBALTA a b-side píseň Butt Out. Titulní skladba zanechává se svými těžkými EDM beaty opravdu silný dojem. Nepochybně se jedná o skladbu, prostřednictvím které mohou členové předvádět dynamickou choreografii a to do té míry, že si budete lámat hlavu nad tím, zda jsou to skutečně úplní nováčci.
 
ASURABALBALTA  znamená, že pokud si něco bude opravdu přát, splní se vám to. Obsahuje v sobě touhu členů po zářivé budoucnosti. 
„Mám pocit, že to po vystoupení konečně mohu cítit. Stále se třesu, ale když vystupuji se svými mladšími členy, cítím to. Udělám vše, co je v mých silách,“ prohlásil leader Noa během tiskové konference na otázku ohledně debutu.
 
Sian dodal: „Cítil jsem, že mé tělo bylo uvolněné, protože jsem byl na pódiu,“ a Gunwoo se smíchem pokračoval: „Byl jsem nervózní, když jsem začínal, ale po tančení a zpívání jsem se cítil trochu lehčí.“
 
Na otázku, co se skrývá pod pojmenováním skupiny, Noa odpověděl: „Kdy jsme se poprvé setkali. Zformovali jsme se, když nám bylo 14 až 19, takže jsme to použili pro pojmenování.“
 

debutovým singlem byla zároveň zveřejněna také japonská verze titulní skladby, což znamená, že chlapci zároveň debutovali také v Japonsku.


 
Gratulujeme T1419 k debutu.

 
ZDROJ: thekmeal.com & mottokorea.co.kr

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,1%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9