Lex: Sólo debut a BL web seriál

20:00 | 13.01.2021 Xiunka 0
Člen skupiny BIGFLO je teď velmi časově zaneprázdněn. Podívejme se na jeho debut a nadcházející BL web seriál.
Lex jako sólista debutoval prostřednictvím prvního singl alba 10&going, které obsahuje skladbu SIP. Ta vyjadřuje nadšení z nového začátku a vysílá zprávu pozitivity. Nabádá posluchače, aby postupovali vpřed, když čelí každodenním problémům a nedaří se jim zrovna tak, jak by si přáli.
 
Za textem stojí Lex. Napsal ho podle své vlastní zkušenosti, kdy se před deseti lety vracel z Toronta do Koreje, aby se stal zpěvákem. Tato zkušenost se rovněž odráží v názvu 10&going stejně jako v SIP, což v korejštině znamená deset. Na složení hudby spolupracovali producent Distract a zpěvačka, skladatelka Sophiya.
 
Lex debutoval v roce 2017 jako jeden ze tří nových členů skupiny BIGFLO. V současné době má skupina pauzu a členové se věnují individuálním aktivitám. Sledovat jsme ho mohli také v survival pořadu The Unit a muzikálech Forte Pianissimo a Mama New York. Momentálně Lex působí jako populární DJ v Arirang Radio. Nedávno bylo oznámeno, že si zahraje v nadcházejícím BL web seriálu You Make Me Dance, ve kterém hlavní role ztvární Won Hyung Hoon a Chu Young Woo.
 

ZDROJ: whatthekpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9