Temní ENHYPEN stojí na počátku všeho

13:30 | 30.11.2020 Xiunka 0
Máme tu poslední listopadový den tohoto roku, a to znamená, že monster rookie skupina ENHYPEN konečně debutovala.
V podstatě v polovině září byla odvysílána poslední epizoda pořadu I-LAND, ze kterého vzešla vítězná skupina ENHYPEN. Co se skrývá pod pojmenováním skupiny? „Podobně jako pomlčka propojující jedno slovo druhým, ENHYPEN znamená, že se sedm různých chlapců spojí, aby se navzájem objevovali a společně rostli. Mají také ambiciózní plán prostřednictvím své hudby spojit lidi a svět.“

Členy vítězné skupiny jsou Heeseung, Jay, Jake, Sunghoon, Sunoo, Jungwon a Ni-Ki. Zřejmě nikdo po odvysílání poslední epizody nepředpokládal, že monster rookie skupina bude debutovat už 30. listopadu. Proč označení monster? Fanoušci si v předobjednávkách zakoupili více než 300 tisíc kusů debutového alba BORDER: DAY ONE. Musíme dodat, že nevěděli, co mohou očekávat, ale přesto v hudbu ENHYPEN věří. Úspěch slaví také lightstick.Interakce mezi členy můžeme sledovat prostřednictvím reality show ENHYPEN&HI. V první epizodě například poprvé vstoupili do svého dormu. Spí sice v jedné místnosti, ale mají prostornou místnost na nanášení make-upu. Jednoduše fintění se. Jednotlivé epizody jsou dostupné na Viki. To byla krátká odbočka. Teď se vrátíme k debutovém albu, které je ve fyzické podobě k zakoupení ve dvou verzích, DUSK a DAWN.

BORDER: DAY ONE tracklist
1. Intro: Walk The Line
2. Given-Taken
3. Let Me In (20 Cube)
4. 10 Months
5. Flicker
6. Outro: Cross The Line

Pod písněmi jsou podepsána tři velká korejská jména, a to Wonderkid, FRANTS a Bang Si Hyuk. B-side píseň Flicker vám nebude úplně neznámá, protože už zazněla v I-LAND. Titulní skladba Given-Taken je temná a zároveň energická pop-hip hopová píseň obsahující pocity sedmi chlapců, kteří stojí na samém počátku. Hlavní pointou písně je, zda byl členům debut dán, anebo se o něj zasloužili sami. Režie hudebního videa se zhostil Yong Seok Choi (Lumpens), který spolupracoval také s BTS a TXT. Jak už mnozí fanoušci z teaser videí uhádli, členové se nám proměnili na upíry.

Celé mini album si můžete poslechnout zde. Líbí se vám?

 
ZDROJ & FOTO: twitter.com/ENHYPEN

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9