WOODZ vás rozhýbe svým retro BUMP BUMP

18:00 | 17.11.2020 Xiunka 0
Korejský člen skupiny UNIQ, který působil v X1, vydal nové mini album WOOPS!. Jakou roli v tom hraje film?
Po zhruba pěti měsících od vydání prvního mini alba Equal se WOODZ vrátil na scénu s novým WOOPS!. Poslechnout si můžeme šest písní, na jejichž tvorbě se osobně podílel. Pomohli mu s tím Poptime a NATHAN, kteří jsou rovněž podepsáni u písní z prvního mini alba, a dále Kako a HoHo. Jediná b-side píseň Sweater je doplněna o featuring, který poskytla Jamie. Zpěvačka se také zapojila do skládání textu a hudby.

WOOPS! tracklist:
1. Trigger
2. BUMP BUMP
3. On My Own
4. Thanks To
5. Sweater (Feat. Jamie)
6. Tide

„Když jsem nahrával tohle album, představoval jsem si, že točím fiktivní film. Skládal jsem písně jako psaní scénářů. Jak jedna po druhé plynou, mentální změna hlavního hrdiny je patrná. Myslím si, že pokud si ho poslechnete a představíte si scénáře v písních, album se stane zajímavějším,“ prohlásil během živého vysílání, které pořádal přes YouTube.

Není proto žádným překvapením, že titulní skladba BUMP BUMP navazuje na Trigger. Jedná se o píseň popového žánru s retro rockovým zvukem. Co WOODZe inspirovalo k její tvorbě? Nárazníková auta v zábavním parku. Když uviděl, jak lidé do sebe v nárazníkových autech narážejí a smějí se, připomnělo mu to rvačku milenců. Celkově byla titulní píseň napsaná s myšlenkou, že pokud se máte rádi, můžete si také vychutnávat boj. Prostě jako byste řídili nárazníkové auto a snažili se narazit do auta své lásky anebo ji předjet. To samé samozřejmě platí u přátelství.

 

Ve srovnání s jeho prvním mini albem je WOODZ přesvědčen, že WOOPS! oplývá jednou předností. Ujistil se, že texty budou srdečnější a melodie znít lépe.

Pokud jde o jeho blonďaté vlasy, přiznal, že není velkým fanouškem barev. Uvedl, že jsou jeho vlasy barvením zničené a on neví, co s nimi má teď dělat. Myslí si, že blonďaté vlasy k němu prostě nejdou. Nicméně jeho fanouškům se líbí.

V průběhu živého vysílání se rozpovídal o Produce X 101, kde získal titul 'všestranný', protože umí rapovat, tancovat a tančit. Nejprve se mu to líbilo, nicméně nyní je to pro něj docela zátěž. Přiznal, že se bojí toho, zda splní očekávání svých fanoušků. Zároveň je to však jeho hnací motor pro neustálé zlepšování se.

Nakonec byl dotázán na své cíle. „Je tu něco, co jsem ještě nedělal, a to herectví. Zatím nemám chuť hrát, ale myslím si, že je to otázka budoucnosti. Mohlo by to být něco, co bych udělal jako výzvu.“

Celé mini album si můžete poslechnout zde. Líbí se vám?


ZDROJ: YouTube kanál WOODZe & kpopstarz.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9