DKB jsou připraveni pro budoucnost tvrdě dřít

17:30 | 27.10.2020 Xiunka 0
Tento týden nám zpříjemní rookie skupina DKB se svým třetím mini albem GROWTH s titulní skladbou Work Hard.
Je až k neuvěření, že rookie skupina DKB debutovala teprve letos v únoru a tento týden uskutečnila comeback s třetím mini albem GROWTH s titulní skladbou Work Hard. Toto mini album je třetí částí ze čtyřdílné série a vypráví o tom, jak se mladí lidé při dozrávání vyrovnávají s láskou, čelí odloučení, učí se a pomalu směřují k budoucnosti.

GROWTH tracklist:
1. Work Hard
2. Tell Me Tell Me
3. Take Care
4. Eraser
5. No More

Titulní skladba Work Hard, která toto mini album zahajuje, spadá do kombinace hip-hopu a R&B. Přesně vykresluje příběh DKB, kteří nyní tvrdě pracují, aby rostli a mohli si užívat nádhernou budoucnost se svými milovanými. Choreografie je velmi živá a snadno sledovatelná. Videoklip je barevný, pestrý a má esteticky příjemné části.

První b-side Tell Me Tell Me je retro popová píseň. Je to přesně ten žánr, který v poslední době zažívá v Hallyu světě naprostý boom. Je působivé, jak dobře zvládli DKB zkombinovat starý pop s novou školou. Tento harmonický koktejl se téměř díky své rytmické základně blíží k funku. Tell Me Tell Me pojednává o potvrzení pocitů druhé osoby.

Take Care přináší zajímavou kombinaci smutné melodie piana a groovy základní hip-hopové linky. Na posluchače to působí klidně, ale přesvědčivě. Tato skladba se věnuje poslednímu pozdravu s milovaným. I když jedinec stále něco pociťuje, nezmůže se na nic jiného než na 'Sbohem, prosím, žij lepší život i beze mě.' Snaží se pochopit současnou situaci.

Eraser je výsledkem spolupráce mezi producentem Red Cookie a DKB. Tato b-side píseň se zabývá tím, čemu čelíme v tváří tvář rozchodu. DKB tvrdí, že je lepší nakládat s pocity čestně. Lidé, kteří nás opustili nemohou být vymazáni, i když se o to sami snaží.

Mini album uzavírá No More pojednávající o následcích rozchodu. Jak emocionální podpora a vřelost blízkých ztěžují se přes někoho dostat.

Celé mini album si můžete poslechnout zde. Líbí se vám?


ZDROJ: hallyure.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9