Velkolepý návrat CIX vás posadí na zadek!

18:00 | 28.10.2020 Xiunka 0
Zní to neuvěřitelně, ale konečně si můžeme vychutnat nové mini album skupiny CIX a následující propagace.
Není to tak dlouho, co skupina CIX uspořádala online setkání s fanoušky. „Připadalo nám odlišné získávat zpětnou vazbu od fanouškům v reálném čase. Plánujeme nadále komunikovat s našimi fanoušky prostřednictvím sociálních sítí a různé osobní tvorby. V závislosti na tom, jak se situace mění, pohlížíme se také po off-line metodách spojení.“

Určitě mnozí z vás netrpělivě vyhlíželi den, kdy CIX pustí do světa své třetí mini album HELLO Chapter 3: Hello, Strange Time, jehož vydání bylo původně naplánováno na konec června. Ten den konečně nastal.

V prvním červnovém týdnu utrpěl Bae Jinyoung během nácviku choreografie lehké poranění kotníku, které si vyžádalo delší léčení, než se původně předpokládalo. Společnost se C9 Entertainment se z tohoto důvodu rozhodla vydání mini alba odložit.

Bae Jinyoungův kotník je již v pořádku, a tak si na plno můžeme začít užívat propagace skupiny. Společně s mini albem bylo zveřejněno také hudební video titulní skladby Jungle a musíme říci, že se opravdu vyplatilo čekat.

  

„Protože jsme se chtěli fanouškům ukázat co nejdříve, byli jsme nervóznější než obvykle. Máme v úmyslu využít tuto energii, abychom se na pódiu co nejvíce to bude možné projevili,“ prohlásil BX během online tiskové konference a Seunghun dodal: „Nás pět tvrdě pracovalo na přípravě opravdu dlouho. Chceme ukázat, jak jsme dozráli.“

„Je to dobrý druh vzrušení. Chtěl bych FIX, kteří na nás čekali, říci děkuji a miluji vás,“ začal Bae Jinyoung a následně se věnoval tématu svého poranění: „Lékař řekl, že se úplně zahojilo. Mé srdce mě při pomyšlení na fanoušky a zaměstnance tížilo. Skrze toto poranění jsem si znovu uvědomil, jak vzácné je pódium a jak zoufale mi chybí vystupování. Chci si s fanoušky vytvořit šťastné vzpomínky.“

Aby byla zajištěna konzistentnost celé série, tak na všech třech mini albem pracoval stejný tým choreografů, producentů, textařů, skladatelů a režisérů hudebních videí. „Myslím si, že díky podílení se světových producentů se toto mini album stalo více vyzrálé. Také je to naše první spolupráce s backup tanečníky. Chceme být schopni ukázat vystoupení, které je pro CIX jedinečné,“ uvedl BX.

 

HELLO Chapter 3: Hello, Strange Time tracklist:
1. Move My Body
2. Jungle
3. Change Me
4. Switch It Up
5. Rebel

Mini album zahajuje první b-side Move My Body, která zanechává opravdu silný dojem. Tato hip-hopová skladba je poháněná EDM a skvělým podáním veršů. Následuje titulní skladba Jungle. Čím na první poslech zaujme? Využitím beat dropu v refrénu a mixem elektronických beatů, který je prostě super cool. Nejprve je v písni vyjádřena touha po útěku, ale nakonec nastává podrobení se lákavému vězniteli. Hudební video je po vizuální stránce neskutečná podívaná.

O konceptu této písně skupina prohlásila: „Jungle vyvolává obraz spletitého lesa. Na jiné úrovni Jungle znamená místo, kde je pro lidi obtížné navzájem si kvůli silné konkurenci důvěřovat.“Do popové písně Change Me dokázala skupina velmi dobře začlenit elektronické prvky. Switch It Up se přesně takový druh písně, který se hodí do letních playlistů. Mini album uzavírá synth skladba Rebel. Zaměřte se na text. BX se vážně činil.

Skupina byla nedávno označena jako stoupající K-Pop hvězda. „Myslím, že se nám takovou poctu dokázalo získat díky všem FIX z celého světa. Je to čest být jmenováni mezi tak skvělé senior a junior umělce,“ prohlásil BX.

Celé mini album si můžete poslechnout zde. Co na něj říkáte?

 
ZDROJ: thekmeal.com & whatthekpop.com & soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9