Sexy bůh DPR IAN a jeho emocionálně poháněné So Beautiful

18:00 | 27.10.2020 Xiunka 0
Umělec, který se na hudební scéně pohybuje od roku 2012 a pro svůj neobvyklý vkus získal uznání, vás svou novinkou posadí na zadek. Jak do toho spadá CL?
Nejprve si řekneme, kdo to vlastně Christian Yu je. Tento sexy chlapík se narodil v Sydney v Austrálii a hovoří plynně anglicky a korejsky. Studoval na univerzitě v Sydney a když mu bylo 18, přestěhoval se do Jižní Koreje, aby si splnil sny. Během svých trainee dnů docházel na hlasové lekce s JB, leaderem skupiny GOT7. Dne 19. července 2012 debutoval jako leader skupiny C-CLOWN pod stage jménem Rome. Skupina se oficiálně rozpadla 5. října 2015.

Christian Yu je zakladatelem, režisérem a hlavním editorem DPR (DREAM PERFECT REGIME), což je multižánrový hudební a video label. Jeho oblíbeným žánrem je jazz, rock a heavy metal. Také se o něm ví, že umí hrát na bicí a je vášnivým milovníkem motorek. Letos byl modelem pro Adidas. Společně s DPR LIVE byl součástí taneční crew Kill.U.Strate.

Kromě DPR hudebních videí například režíroval tyto videoklipy:
Mino – BODY
Bobby – HOLUP!
LOCO – Movie Shoot (Feat. DPR LIVE)
Amber Liu – BordersBeautiful
PHANTOM – Could You Be Mine?
Taeyang – Wake Me Up
P-TYPE – Time Lag 2 (Feat. Verbal Jint)

 


Pod stage jménem DPR IAN konečně debutoval také jako sólista se singlem So Beautiful. I když jeho hudbu nalezneme na kompilačním albu DPR ARCHIVES, do teď se věnoval spíše režii hudebních videí. Jak už je z jeho předchozích prací patrné, jeho estetické cítění se výrazně liší od běžného K-Popu. Díky svému neobvyklému vkusu si vytvořil skvělou pověst. 

Vzhledem ke zvuku písně je těžké říci, jakého žánru přesně je. Jedno je ovšem jisté, koncept je rozhodně velmi temný a emocionálně motivovaný. Trošku se So Beautiful přiklání k rocku, ale je opravdu těžké definovat žánr. To se jeho fanouškům rozhodně líbí, protože na píseň reagovali pozitivně. Hudební video je samo o sobě perfektním dárkem pro fanoušky k Halloweenu.

Zpívá v angličtině. Jeho hlas je medový a chraplavý, což posluchače oslovuje. Na pár sekund můžeme ve videoklipu jako jeho lásku zahlédnout CL, což nadchlo fanoušky obou umělců. Horlivě teď debatují, zda můžeme očekávat jejich další spolupráci, anebo spolu tvoří pár.

O složení textu se postaral sám. Na produkci spolupracoval s DPR Cream. Ve videoklipu má nalakované nehty. Své poprvé si tak užil v nehtovém studiu. Jaké to pro něj bylo? Zjistíte v přiloženém videu, které je doplněno o anglické titulky.Líbí se vám So Beautiful?

 
ZDROJ: kpophit.com
FOTO: instagram.com/dprian

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9