TXT v Blue Hour oslavují přátelství

16:02 | 26.10.2020 Xiunka 0
Podzim nám zpříjemní skupina TXT, která propadla disco popu a funky rytmům. Vydejte se s námi do snového světa Blue Hour.
Tento týden se nese ve znamení návratu skupiny TXT s mini albem Minisode 1: Blue Hour a fantastickým hudebním videem titulní skladby Blue Hour. Nováček společnosti Big Hit podlehl novému trendu disco popu a směle se vrhl do funky four-on-the-floor beatů a groovy basů. Za tvorbou titulní skladby stojí Slow Rabbit, který dlouhodobě spolupracuje s BTS, a dále Kyler Niko, LIL 27 CLUB, a zřejmě nikoho nepřekvapí, že v tom má prsty také Bang Si Hyuk.

O čem Blue Hour pojednává? O minulosti a touze. Chlapci se skrze vlastní představivost chtějí vrátit do minulosti, aby mohli opět prožít krásné vzpomínky. Ve videoklipu se potulují po nádherném snovém světě, který je plný pastelových mraků, zelených luk a kolotoče vznášejícího se na obloze. Prostřednictvím veselé choreografie oslavují přátelství, soudržnost a také odkazují na svou předchozí tvorbu.

Hudební video má rovněž nostalgický nádech a končí hořkosladce zapadnutím slunce a zhasnutím světel na kolotoči. Beomgyu zůstává na konci sám a vyvstává otázka, zda to celé nebylo výplodem jeho fantazie, anebo opravdu sbírkou vzácných vzpomínek.

„Minisode 1: Blue Hour je krátkou episodou, kterou TOMORROW X TOGETHER povypráví, než postoupí do další série,“ uvedla společnost v tiskové zprávě. Na složení textu pěti skladeb se členové osobně podíleli. Taehyun prozradil, že jejich nová hudba se zrodila z toho, co cítili během globální pandemie.

Minisode 1: Blue Hour tracklist:
1. Ghosting
2. Blue Hour
3. We Lost The Summer
4. Wishlist
5. Way HomeUpoutávky si můžete prohlédnout v tomto našem článku. Celé mini album je již umístěno na Spotify. Co na něj říkáte?

 
ZDROJ: rollingstoneindia.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9