D-CRUNCH jsou připraveni pro své milované dobít vesmír

21:20 | 22.10.2020 Xiunka 0
Devítičlenná skupina D-CRUNCH se v oslabení se svým třetím mini albem Across The Universe připojila k říjnovým návratům.
Na začátku letošního roku skupina D-CRUNCH vypověděla svou exkluzivní smlouvu se společností All-S Company a podepsala novou s Ai Grand Korea. Okolo tohoto je stále několik nejasností, protože se nejprve zdálo, že původní smlouva vypršela a chlapci se ji rozhodli neobnovit.

Na scénu se tento týden skupina vrátila se svým třetím mini albem Across The Universe se stejnojmennou titulní skladbou. Toto mini album obsahuje poselství o sebepoznání a nalezení pravého já prostřednictvím procesu strádání a dřiny. Poslechnout si můžeme čtyři nové písně a instrumentální verzi titulní.

Across The Universe tracklist:
1. Across The Universe
2. One World
3. H.A.G.Y (Have A Good Young)
4. Flower Cup
5. Across The Universe (Inst.)Titulní skladba je popovou písní bohatou na EDM, která se chlubí dunivými a basovými syntezátory a trapovými perkusemi. Můžeme říci, že D-CRUNCH pokračují v trendu z poslední doby, který se právě odehrává K-Popu. Na složení této skladby se podíleli světoví producenti Kim Do Hyun, Jared Gocelin a Bad Luck. Producentský tým GIG, který ze skupiny tvoří O.V, Hyun Oh a Hyun Wook, nejenom stojí za textem, ale všichni členové vytvořili choreografii. Skladba pojednává o přenesení energie a pocitů skrz vesmír.

Hyun Woo, který se kvůli zranění nemůže účastnit propagace mini alba, se podílel na nahrávání b-side písní One World a H.A.G.Y (Have A Good Young).

Celé mini album si můžete poslechnout zde. Co na něj říkáte?


ZDROJ: kpopstarz.com
FOTO: twitter.com/DIA_CRUNCH/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9