LOCO ve své nové tvorbě trpí nespavostí

21:13 | 15.10.2020 Xiunka 0
Oblíbený rapper z labelu AOMG vydal po splnění vojenské služby své první písně. Pojďte si je společně s námi poslechnout.
Je to sotva pár hodin, co LOCO vydal své nové mini album Some Time, jehož skladbám poskytli featuring Heize a Car, the Garden. Mini album se skládá ze čtyř písní včetně titulní Can’t sleep, ke které bylo zveřejněno také hudební video. Jednotlivé skladby se řadí mezi hip-hop s prvky R&B, což si korejští umělci v posledních letech opravdu hodně oblíbili. S tvorbou mini alba pomohli také Code Kunst, hoiwave, ampoff, Park Jongwon, KITSCHES a Moocean.

Some Time tracklist:
1. Return Home
2. Can’t sleep (Feat, Heize)
3. Waiting Room
4. Finally (Feat. Car, the Garden)


 
Jak už název titulní skladby napovídá, hlavním tématem je otravná nespavost. V samotném textu a videoklipu se spekuluje o její možné příčině. Přestože jak LOCO tvrdí, je naprosto vyčerpaný, má potíže s usínáním. Je si vědom toho, že aby se věci zlepšily a čekaly ho lepší zítřky, musí spát. Je to tak pro něj začarovaný kruh, díky kterému se cítí v pasti.

Zdá se, že příčinou této nespavosti je osoba, kterou vykresluje Heize. LOCO uvádí, že spánek je pouze způsobem jak uniknout realitě, ve které jsou spolu. Je to jakoby ho její přítomnost dusila, zatímco vyhledává nějaký čas o samotě, aby se mohl nadechnout. Na druhou stranu tato osoba věří, že pouze ona dokáže 'vyléčit' jeho bolest a pomoci mu dýchat.
 
Videoklip je pravým opakem temného a melancholického textu. LOCO a Heize využívají různých roztomilých chvil. Jasné a veselé barvy odvedou vaši pozornost od toho, co je důležité.


 
Celé mini album si můžete poslechnout zde. Líbí se vám?
 
 
ZDROJ: hallyure.com
FOTO: twitter.com/AOMGOFFICIAL

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9