Hvězdní WEi debutují s Twilight

17:39 | 06.10.2020 Xiunka 0
Společnosti OUI Entertainment nabídla další šanci účastníkům známých survival pořadů. Výsledkem je debut nové skupiny WEi.

Koncem první poloviny letošního roku způsobila společnost OUI Entertainment svým oznámením naprosté pozdvižení. Není moc často k vidění, aby nějaká skupina měla tak působivé složení. Členové jsou YohanX1, DonghanJBJ, DaehyeonRAINZ, Yongha a Junseo1THE9 a Seokhwa, který jediný před debutem ve WEi nepůsobil v žádné jiné skupině.

Survival pořady členů:
Daehyeon a Donghan – Produce 101 Season 2,
Yongha a Junseo – Under 19,
Seokhwa – Treasure Box,
Seokhwa a Yohan – Produce X 101.

Nová skupina WEi debutovala prostřednictvím mini alba Identity: First Sight s titulní písní Twilight. V písni spojující pop s alternativním R&B členové naprosto září a doufají, že jako skupina vyniknou. Na vzniku skladby se podíleli Daehyeon a Hui z PENTAGON. Mnohem radostnější zvuk má první b-side píseň Doremifa. Velmi snadno se poslouchá, protože je bez nějakých větších změn. Daehyeon a Yohan stojí za jejím vznikem.V další b-side písni Timeless, pop baladě, členové trošku využili EDM. Skladba Hug You, u které můžeme říci, že v podstatě patří převážně zpěvákům skupiny, je velmi zajímavá na poslech. Z taneční písně se pomalu mění na pop baladu. Mini album ukončuje píseň Fuze, kterou produkoval Daehyeon. Na složení textu anebo hudby každé písně z mini alba se některý ze členů osobně podílel, což se u debutující skupiny jen tak nevidí.

Špičkoví tanečníci Ji Hong Rak a Ryu Jae Joon, kteří vytvářejí jedinečná vystoupení s využitím unikátních kouzel umělců, měli na starosti choreografii titulní skladby Twilight. Není to jejich první spolupráce s WEi. Jsou podepsání také za choreografií sólo písně No More od Yohana. Známý taneční tým BB TRIPPIN, který dlouhodobě spolupracuje například s ATEEZ, vytvořil choreografie ostatních b-side písní.

Co říkáte na debut WEi?


ZDROJ: thekmeal.com & kstationtv.com
FOTO: twitter.com/WEi__Official/


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9