SF9 oslavují výročí písní Shine Together

12:08 | 06.10.2020 Xiunka 0
Čas neuvěřitelně rychle letí. Jsou to už čtyři roky, co jsme si mohli poprvé vychutnat poslech písně Fanfare od skupiny SF9.

Na počest čtvrtého výročí vydala skupina SF9 speciální album Special History Book s písní Shine Together, ve které členové vyjadřují vděčnost fanouškům. Skupina odložila stranou chytlavé taneční rytmy a na místo toho zabrouzdala do vod mnohem klidnějších melodií.

„Toto speciální album vydané v den debutu v sobě uchovává význam ohlédnutí SF9 za čtyřmi lety, které uplynuly. Odráží podporu a lásku FANTASY, fanclubu, který byl vždy vřelou silou a opatrovatelem jejich drahocenných srdcí. Stejně jako SF9, kteří vždy naslouchali názorům FANTASY a neustále se zkoušeli ukázat to nejlepší, v tomto albu, děkují fanouškům prostřednictvím Shine Together. Fanouškovské písně, kterou napsali sami, zatímco mysleli na ně.“

Fanoušci k této významné události zaslali skupině vzkazy a dopisy. Jak můžete ve videoklipu vidět, členové si je v jeho průběhu čtou. Jeho konec mnohé možná rozpláče, protože se objevuje obrovské množství jmen. Všech, kdo vzkazy a dopisy skupině poslali.

Skupině SF9 přejeme do budoucna jen to nejlepší.


ZDROJ: SF9 YouTube kanál


Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9