UP10TION to pořádně roztáčejí v Light!

18:51 | 25.09.2020 Xiunka 0
Chyběla vám skupina UP10TION, která před dvěma roky navštívila v rámci svého turné Evropu? Podívejte se společně s námi na její novou tvorbu. 

Skupina UP10TION se po dlouhé pauze, která trvala rok a dva měsíce, vrátila s devátým mini albem Light UP. Na pódiu uvidíme pouze sedm členů. Jinhoo má ze zdravotních důvodů pauzu a Jinhyuk s Wooseokem se věnují individuálním aktivitám.

Mini album, jehož fyzická podoba byla vydána ve verzích Light Spectrum a Light Hunter, obsahuje šest písní.

  Light UP tracklist
  1. Light
  2. Destiny
  3. Stop The Clock
  4. Dawn
  5. Waiting For You
  6. Empty HouseTitulní skladba Light je future bass písní, kterou produkovali Choi Hyun Joon, bývalý člen V.O.S, a Kim Seung Woo z producentského týmu Sweetune. Tito dva pánové například stojí za písněmi FIESTA a Violeta od IZ*ONE. Na textu se podíleli Kuhn a Bitto. Kuhn napsal texty všech skladeb z mini alba a Bitto se podílel na pěti z nich.

„Prostřednictvím naší titulní skladby Light můžete od začátku do konce cítit veselost UP10TION. Prosím, projevte spoustu lásky a podpory,“ prohlásila skupina.


Mnohem hravější zvuk má b-side píseň Destiny. Zaujme vás svým pískáním, které uslyšíte po celou dobu. Stop The Clock začíná plynulým funky rytmem a vysoký tón k jejímu konci už je pouhou třešničkou na dortu. Pomalejší až tajemnou atmosférou vyzařuje další píseň Dawn. Vybrnkávání na španělskou kytaru otevírá Waiting For You a pokračuje po celou dobu. Můžeme říci, že tato píseň je svým způsobem svůdná. Ohromující hra nástrojů a vokálů v Empty House je skvělým způsobem, jak mini album zakončit.

Co říkáte na návrat UP10TION?


ZDROJ: thekmeal.com & soompi.com
FOTO: twitter.com/UP10TION


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9